Kostka edukacyjna Przyroda 5w1 - duże centrum edukacyjne

Indeks: L10212

332,00 zł
Brutto

Kostka aktywności dla dzieci.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Kostka Aktywności to drewniana, edukacyjna zabawka dla dzieci. To kwadrat, który na każdej stronie ma inną zabawę dla dzieci a na górze posiada labirynt manualny. Jest to połączenie kilku zabawek w jednej kostce:

  • na górze znajduje się pętla motoryczna z trzema metalowymi prętami (żółtym, pomarańczowym i zielonym), do przesuwania koralików, które są w różnych kolorach i różnych kształtach,
  • bok 1 - sorter kształtów. Dziecko uczy się rozpoznawać podstawowe kształty: kwadrat, trójkąt, pięciokąt, gwiazdka i koło.
  • bok 2 - owocowy labirynt z kolorowymi koralikami do przesuwania. Zadaniem dziecka jest połączenie środków owoców z ich zewnętrznym wyglądem.
  • bok 3 - zegar z ruchomymi wskazówkami, które przy obracaniu wydają dźwięk podobny do tykania zegara.
  • bok 4 - układanka z obrazkami. Dziecko odpowiednio obracając elementy ( na bolcach), ułoży dwa obrazki. Trzy bolce, 9 kwadratów.


Kostka Aktywności dla Maluszków to edukacyjna, drewniana zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. Z tą zabawką nie ma czasu na nudę. Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka i kształtuje prawidłowy rozwój. Ta zabawka:
- zachęci dziecko do aktywności fizycznej,

- wpłynie na rozwój ruchowy i motorykę dziecka,
- udoskonali sprawność i koordynację ruchową,
- zachęci do poznawania kolorów i rozpoznawania kształtów,
- ułatwi doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpłynie na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
- rozwinie myślenie przyczynowo-skutkowego.

Zabawka  została bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane w najmniejszym szczególe. Ładne, ciepłe kolory, ciekawe kształty, odpowiednie zaokrąglenia, wszystko razem tworzy elegancką, dopracowaną, edukacyjną i niepowtarzalną zabawkę.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary zabawki: 29 x 29 x 50cm. 
Producent: LELIN.

Zrób oryginalny, wyjątkowy i niezapomniany prezent dziecku. Ta zabawka zostanie z Wami na bardzo dłuuuugo.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Lelin
L10212

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: