MAGNETYCZNA UBIERANKA DLA CHŁOPCA

Indeks: 50021

56,00 zł
Brutto

Ubieranka na magnesy.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Magnetyczna Układanka do ubierania to świetna zabawka dla wszystkich chłopców. Figurkę chłopca można dowolnie ubierać i wcielać się w role: superbohatera, pirata, rycerza czy sportowca. Zabawka w tej formie pozwala na doskonalenie umiejętności manualnych dziecka, rozwijanie jego wyobraźni, kreatywności i pomysłowości.

Zestaw zawiera 36 elementy: magnetyczną figurkę chłopca, podstawę, fryzury i nakrycia głowy, elementy ubioru, które pozwalają na tworzenie własnych, dowolnych kombinacji ubiorów. Dzięki drewnianej podstawie na której opiera się postać chłopca, przebieranie jest wygodne i interesujące. W każdym z elementów znajduje się magnes, dzięki któremu dziecko szybko i bez zbędnych trudności będzie mogło dopasować do siebie odpowiednie części.

Ta edukacyjna zabawka, to oryginalny pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o jego prawidłowy rozwój. Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy, dostarczając jednocześnie mnóstwo radości.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
  • Ilość elementów: 36.
  • Producent: VIGA

Zapraszamy na pozostałe aukcje oraz do naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie Państwo dużo edukacyjnych gier, układanek i zabawek dla dzieci w różnym wieku!

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

50021
14 Przedmioty

Specyficzne kody

7 inne produkty w tej samej kategorii: