• -5%
układanka magnetyczna melissa

MAGNETYCZNA UKŁADANKA PLANSZE MAGNESY

Indeks:

85,30 zł
81,03 zł Zaoszczędź 5%
Brutto

Magnetyczna układanka z planszami.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Magnetyczna układanka to edukacyjna zabawka w wygodnej i praktycznej formie. Zestaw zawiera:

  • drewnianą bazę, która stanowi pudełko do przechowywania wszystkich elementów oraz zapewnia wygodę użytkowania. Magnetyczną podstawę wystarczy włożyć w rowki na końcu podstawy i oprzeć, uzyskamy wtedy wygodną planszę do układania.
  • dwustronne plansze z różnymi rodzajami tła: 4 plansze mniejsze o wymiarach 20 x 16cm oraz dwie większe o wymiarach 31 x 25cm. Plansze przedstawiają: farmę, miasto, plac zabaw, dojazd dzieci do szkoły i szkolny autobus. 
  • 100 drewnianych magnesów z różnymi postaciami, zwierzętami, samochodami i innymi przedmiotami stanowiącymi dodatki do całościowego obrazu.

Po otworzeniu układanki dziecko rozpocznie wspaniałą zabawę z magnesami, pozna zasady ich działania, jak również wejdzie w świat nowej przygody. Nasza magnetyczna układanka rozbudzi ciekawość i twórczość, rozwinie umiejętności manualne i nauczy koncentracji. Ten zestaw zapewni świetną zabawę nie tylko w domu…...ale także w podróży, na wycieczkach i spacerach. Dużo magnesów, plansze z tłem i wygodna podstawa sprawiają, że ta układanka może stać się ulubioną zabawką dziecka.

Dobrym rozwiązaniem jest to, że plansze można ułożyć na magnetycznej podstawie i przyczepiać magnesy tak, aby całość nabrała charakteru. Pudełko z drewna przygotowane zostało tak, że po skończonej zabawie i schowaniu wszystkich części plansza staje się przykrywką. Wystarczy założyć gumki na rogach a nic nie zostanie zgubione.
Maluch z pewnością pokocha układanie magnetycznych elementów, to zestaw idealny w domu i podróży.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 37 x 30,5 x4cm.
Producent: Melissa & Doug.


Jeszcze więcej magnetycznych układanek, edukacyjnych zabawek i gier dla dzieci w każdym wieku znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

1 Przedmiot

Specyficzne kody

6 inne produkty w tej samej kategorii: