DREWNIANY WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI

Indeks: BJ341

266,00 zł
Brutto

Zestaw dla Złotej Rączki

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Oto drewniany, bogato wyposażony warsztat wraz ze stołem napraw. Nasz Warsztat to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku na kreatywną zabawę. Już nie tylko Rodzic będzie miał swoje własne narzędzia do pracy, ale również Mały Majster. Każdy chłopiec marzy o skręcaniu, uderzaniu i przybijaniu narzędziami i właśnie ten profesjonalny zestaw daje taką możliwość. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszemu zestawowi pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. Wszystkie części warsztatu oraz narzędzia i śrubki wykonano z drewna, warsztat jest trwały, bezpieczny i przyjazny dla dziecka.

W skład zestawu wchodzą:
drewniana piła, która obraca się przy kręceniu pokrętłem jak prawdziwa piła tarczowa
- wkrętarka
- klucz
- młotek
- imadło
- śrubokręt
- drewniane części do przykręcania
- śrubki i nakrętki.

Elementy można montować w systemie otworów i dziur znajdujących się na zabawce. Dzięki drewnianym elementom, zabawa wspomaga rozwój dziecka na wielu płaszczyznach: rozwija zdolności manualne, uczy cierpliwości i koncentracji, rozwija wyobraźnię oraz umiejętności społeczne. Dzięki miejscom na posegregowane narzędzia dziecko uczy się również utrzymywania porządku.

Nasz Drewniany Warsztat to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+. 
Wymiary produktu: wysokość 45 cm, długość: 39 cm, szerokość: 17 cm.
Waga: 5kg.
Producent: BIGJIGS

BigJigs to założona w 1985r. brytyjska firma, która jest jednym z największych producentów zabawek w Europie. Firma produkuje zabawki wysokiej jakości, bezpieczne dla dzieci oraz wykonane z dbałością o szczegóły. BigJigs Toys dostarcza zabawki aż do 35 krajów w Europie, USA, Australii i RPA. Wszystkie produkty posiadają certyfikat bezpieczeństwa EN71.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała bogatą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Bigjigs
BJ341

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: