• -5%
chińczyk

DREWNIANY CHIŃCZYK GRA RODZINNA

Indeks:

59,20 zł
56,24 zł Zaoszczędź 5%
Brutto

Gra rodzinna dla wszystkich.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Oto Chińczyk - znana i lubiana przez wszystkich gra. Nasz Chińczyk z pewnością zachwyci dzieci, pobudzi do logicznego myślenia, nauczy strategii wygrywania i trudniejszej sztuki przegrywania. Sprawi radość, zachęci do zapamiętywania i logicznego myślenia, zapozna z liczbami i nauczy dodawania. Chińczyk od firmy VIGA zabierze dzieci na wyścig ze zwierzątkami z ogrodu. Żabki, biedronki, pszczółki i motyle już czekają a trasa wyścigu usłana jest z kamyków po których zwierzątka będą skakać. Sprawdź które z nich jest najszybsze. 

Naszą grę cechuje najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Plansza pełni także funkcję opakowania w którym po zakończonej grze można umieścić wszystkie pionki. W zestawie znajdują się również cztery drewniane kostki – po jednej dla każdego gracza.
 W skład zestawu wchodzą:
- plansza do gry będąca zamykanym pudełeczkiem,
- 4 x żabka (wszystkie figurki mają około 3.5 cm wysokości),

- 4 x pszczółka,
- 4 x biedronka,
- 4 x motylek,
- 4 x kostka.
Chińczyk to świetna zabawa dla wszystkich!


Wymiary opakowania: 31.5 cm x 18.5 cm x 5 cm.
Rodzaj drewna - buk.
Liczba elementów:21.
Producent: VIGA.
VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Jeszcze więcej rodzinnych gier, układanek i edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy!

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: