WIEŻA JENGA

Indeks: WD10100

31,39 zł
Brutto

Układanka zręcznościowa.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

JENGA to świetna zabawa i rozrywka dla całej rodziny. To znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, emocje, zdrową rywalizację i przede wszystkim radość i uśmiech. Ta gra zapewni dobry humor wszystkim bawiącym się.

Zabawa polega na budowaniu wieży z drewnianych klocków. Każdy poziom wieży składa się z 3 elementów. Gracze w ustalonej kolejności mają za zadanie wyciągnąć dowolny, ułożony już na wieży klocek, znajdujący się poniżej aktualnie budowanego poziomu wieży i postawić go na górze. Uwaga!!! Przegrywa ta osoba, która wyciągając klocek przewróci wieżę...i tu zaczynają się emocje!!!

JENGA to gra która rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową, kształtuje poczucie równowagi a przede wszystkim zapewnia niesamowitą zabawę. Jenga to drewniana i edukacyjna gra zręcznościowa. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój. Życzymy miłej zabawy.

  • Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 2Y+.
  • W skład kompletu wchodzi 48 klocków
  • bezsękowe drewno bukowe I gatunek jakości
  • wymiary klocka: 7,50 cm x 1,50 cm x 2,50 cm
  • wymiary wieży/opakowania : 8 x 8 x 27,5 cm

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziecie Państwo dużo gier, układanek i łamigłówek logicznych oraz manualnych kostek.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

WD10100
15 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: