Kreatywne zabawki dla dziecka - przegląd tygodnia

Kreatywne zabawki dla dziecka - przegląd tygodnia

Kreatywność nie bez przyczyny kojarzy nam się z tworzeniem czegoś unikatowego, a kreatywne zabawki z dobrze spędzonym czasem. Podczas zabawy kreatywnej dzieci zazwyczaj puszczają wodze fantazji, a rodzice nigdy nie mogą być pewni co ciekawego wyjdzie ze starań malucha. Zabawa, w której stawiamy na wyobraźnię dziecka i jego zdolność

Zabawa w malowanie

Najprostszą formą zabawy, podczas której uwalniamy pokłady swojej wyobraźni, jest malowanie.Aby zaspokoić wymagania nawet najbardziej wybrednego artysty warto zaopatrzyc się w wielofunkcyjną, bo dwustronną sztalugę. Drewniana sztaluga Deluxe posiada zarówno ciemną tablicę szkolną, jak i białą, suchościeralną powierzchnię. Dzięki zastosowaniu obu powierzchni dzieci mogą puścić wodzę fantazji rysując kredą lub pisakami do tablic białych. Posuiada praktyczny uchwyt na papier, dzięki któremu łatwo można przeobrazić ją w stanowisko pracy małego malarza! dodatkowo z obu stron do dyspozycji artysty są uchwyty na przybory, dzięki czemu dziecko będzie miało caly sprzęt malarski zawsze pod reką!

https://naukowazabawa.pl/3088-drewniana-dwustronna-sztaluga-deluxe-000772112826.html

Zabawa w jubilera

Tworzenie to nie tylko malowanie i rysowanie. Dla tych, którzy lubią skupić się na detalach i są - powiedzmy sobie szczerze - bardziej cierpliwi, polecamy kreatywne zabawki do tworzenia biżuterii. Dzięki zestawom koralików o różnych kształtach i kolorach Twoje dziecko może stworzyć prawdziwe arcydzieło. Wielobarwne elementy można ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji, a dziecko może wykazać się inwencją twórczą jednocześnie ucząc się o kolorach, ich dopasowaniu czy estetyce.

https://naukowazabawa.pl/edukacyjne/1067-bizuteria-zestaw-kreatywny.html

Kreatywne dekoracje do własnoręcznego wykonania

Nie tylko malunki i biżuteria mogą okazać się kreatywnym sposobem na zabawę. Najlepszym na to dowodem jest  kreatywny zestaw - szkatułka w kształcie serca do własnoręcznego ozdobienia. W zestawie znajduje się wszystko czego potrzeba, aby zamienić pudełko w dzieło sztuki! Oprócz drewnianej skrzyneczki znajdziesz tu całą masę kolorowych i błyszczących cyrkonii, klej oraz zestaw farbek. Jesli to za mało, zawsze możesz puścić wodze fantazji i udekorować skrzyneczkę tym, co znajdziesz w domu!

https://naukowazabawa.pl/edukacyjne/196-szkatulka-serce-kreatywny-zestaw-000772188500.html

Niezależnie od tego jaki produkt do kreatywnej zabawy wybierzesz pamiętaj, że dzięki tego typu zabawkom nie tylko przyniesiesz dziecku dużo radości, ale także sprawisz, że będzie rozwijać swoją wyobraźnię oraz pasje!

All comments