Najlepsze zabawki do kąpieli dla 2 latka, 3 latka, 4 latka... dla wszystkich!

Najlepsze zabawki do kąpieli dla 2 latka, 3 latka, 4 latka... dla wszystkich!

Zabawki do kąpieli oznaczają pobudzanie kreatywności i wyobraźni. Posiadanie wspaniałych zabawek w wannie jest warte złota i sprawia, że ​​dziecko rozwija się nawet w trakcie tak prozaicznego czasu, jakim jest kąpiel. Mamy dla Ciebie dziesiątki pomysłów na kąpiel dla dzieci, niezależnie od tego czy szukasz zabawki dla 2 latka, 4 latka czy 6 latka, chłopca i dziewczynki!

#1 Naklejki do kąpieli

Pierwszą propozycja do zabawy podczas mycia w wannie są naklejki do kąpieli. Dzięki samoprzylepnej warstwie odpornej na wodę, z łatwością przyczepi się do brzegów wanny. W naszym sklepie znajdziesz nie tylko wesołe naklejki ze zwierzętami, ale także edukacyjne naklejki do kąpieli z cyferkami i literkami. Nauka podczas zabawy jeszcze nigdy nie była tak prosta. I to jeszcze w kąpieli! Czysta przyjemność!

#2 Niezawodna gumowa kaczuszka do kąpieli

Jedne z najlepszych zabawek do kąpieli dla dzieci to takie, które pomagają maluszkom pracować nad uchwytem zaciskowym i koordynacją ręka-oko podczas zabawy w wodzie. Świetnie nadaje się do tego gumowa kaczuszka. Rozweseli dziecko podczas zabawy, ale też nauczy trudnej (tak, trudnej czasem nawet dla dorosłych) techniki chwytania przedmiotów w wodzie, a dzięki uginającemu się pod naciskiem materiałowi wyćwiczy mocny chwyt. Mamy także całe zestawy gumowych zwierzątek, które potrafią nawet tryskać wodą!

#3 Łódeczki ze zwierzątkami do kąpieli

Ostatnią najlepszą zabawką do kąpieli w naszym sklepie jest prosty zestaw plastikowych łódek ze zwierzątkami. Dzieci uwielbiają unosić inne zabawki i lalki w miseczkach i patrzeć, jak woda wlewa się do środka, a następnie nabierać ją znowu. Łódeczki ze zwierzątkami do kąpieli to doskonała zabawka do wanny. Pozwalają na łatwe i bezproblemowe czyszczenie i utrzymują się na wodzie tak, jak powinny. Są łatwe do uchwycenia przez małe rączki. To świetna zabawka eksperymentalna, ponieważ części mogą się rozdzielić. Można więc bawić się osobno łódeczkami i zwierzątkami.

#4 Ogon syreny

Mamy też coś dla starszych dzieci. Jest to syreni ogon do zabawy na zewnątrz jak i w domu. Sztuczna płetwa, jest kolorowa i lśniąca niczym prawdziwa syrenka. Dzięki temu produktowi spełnisz marzenia córki o byciu syrenką niczym z disneyowskiej bajki.

Jak wybrać zabawki do kąpieli - zwróć uwagę na:

Łatwość czyszczenia: Najlepsze zabawki do kąpieli są łatwe do czyszczenia. Po prostu umyj je wodą z mydłem, opłucz czystą wodą i wysusz na powietrzu w celu przechowywania. Wilgotne, ciepłe środowisko, w którym przebywają zabawki sprawia, że ​​są bardziej podatne na takie czynniki, jak pleśń i bakterie. Utrzymanie czystości zabawek do kąpieli to najlepsze co możesz zrobić dla maluszka.

Barwa: Trudno jest wykryć jasne zabawki w wannie z powodu refleksów wody. Kolorowe zabawki ułatwiają rodzicom ich podnoszenie, wyjmowanie z odpływów i spuszczanie wody w wannach.

Pamiętaj, że zabawki do kąpieli nie są wymówką, aby zostawić dziecko bez opieki. To, że zabawki do kąpieli zajmują dzieciom czas i uwagę, nie oznacza, że podczas kąpieli maluchy są bezpieczne.

Miłego pluskania! :)

All comments