Jakie zabawki wybrać dla roczniaka?

Jakie zabawki wybrać dla roczniaka?

Kiedy dziecko staje się zdolne do kreatywnego myślenia, naśladowanie staje się większą częścią zabawy. Gdy Twoje maleństwo ma roczek z każdym dniem staje się ciekawsze świata. Wzmacniaj jego naturalną ciekawość poprzez zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, które się poruszają, wydają dźwięki i naśladują otaczający je świat.

Autka, pchacze i inne mobilne zabawki zachęcają dziecko do ciągłego poruszania się, a lalki, zestawy do zabawy i pojazdy do zabawy pomagają mu dowiedzieć się więcej o jego otoczeniu. Poznawanie zasad fizyki w wieku 1 roku to doskonały trening przed pełną ruchu zabawą w kolejnych latach jego życia.

Proste zabawki to jedne z najlepszych zabawek dla rocznych chłopców i dziewczynek. Klasyczne zabawki mogą wydawać się nudne w porównaniu z głośnymi zabawkami z mnóstwem przycisków, ale uczą dzieci wielu umiejętności, takich jak układanie w stosy. Najlepsza zabawką do tego typu aktywności mogą okazać się układanki, piramidki i sortery. Taka drewniana układanka to świetny sposób, aby roczniaki mogły popracować nad koordynacją ręka-oko podczas zabawy. Ma grube drewniane kołki, które ułatwiają maluchom chwytanie.

W wieku 1 roku dzieci uwielbiają dźwięki. Dzieci, które zaczynają wcześnie rozwijać miłość do muzyki zwiększają swoją wrażliwość i kreatywność. Istnieje wiele zabawek, które wydają różnorodne dźwięki, a dzieci to uwielbiają. Są to nie tylko instrumenty muzyczne, ale także zabawki naśladujące odgłosy z otoczenia.

Nawet odpoczynek może być dobrą okazją do zabawy. Czas, w którym dziecko leży sobie smacznie na pleckach także może rozwijać. Do tego celu najlepiej zaopatrzyć się w maty edukacyjne dla dzieci. Te pomysłowe produkty sprawią, że niezależnie od tego, czy dziecko leży czy raczkuje, zawsze jest jakiś element przykuwający jego uwagę i rozwijający jego młody umysł.

Najlepsze zabawki dla roczniaków pobudzają kreatywność, wyobraźnię oraz przekazują określone umiejętności. Te zabawki pomogą Twojemu dziecku nauczyć się umiejętności, których potrzebuje, gdy skończy drugie urodziny. Roczniki lubią wszelkiego rodzaju kolory, kształty i wieże, które stanowią większe wyzwanie, gdy niemowlęta staje się samodzielne. Nasze zestawy zawierają wystarczająco dużo klocków drewnianych, aby dziecko mogło układać i budować według własnego uznania.

Prezenty dla roczniaków są oczywiście zabawne, ale pomagają również dzieciom w tym wieku w odkrywaniu otaczającego ich świata i doskonaleniu ważnych, ale i drobnych zdolności motorycznych. Dzieci zastanawiają się, jak to działa, więc jest to świetny moment, aby dać im rzeczy, które wyglądają jak prawdziwe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktu takiego jak sorter, czy piramidka, zabawki, które zachęcają do rozwiązywania problemów, zawsze są dobrym pomysłem.

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu produktów, zapisz się do naszego biuletynu (formularz u dołu). Jest to bezpłatne i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

All comments