TABLICA DO SORTOWANIA Z KOŁEM

Nowy

Logiczna tablica do sortowania kolorów. 

Więcej szczegółów

72,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 2Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, układanie, przekładanie, rozwój wyobraźni technicznej, koncentracji i cierpliwości.

Więcej informacji

Tablica do Sortowania Kolorów to edukacyjna zabawka. To w pełni drewniana układanka z wyciętymi prowadnicami, na których zostały umieszczone kolorowe kuleczki. Do zestawu dołączono 6 zagadek, czyli 12 wzorów na tablicach, które dziecko ma za zadanie ułożyć, odpowiednio przesuwając kolorowe, drewniane kulki po prowadnicach. Ale uwaga...
Nasz Sorter na środku tablicy ma kołowrotek, który utrudnia zadanie!!! Jeśli koło jest obracane to kulki są przesuwane w przeciwnym kierunku. To jest wyzwanie!!!

Tablica do Sortowania Kolorów to zabawka, która w przyjemny sposób uczy dziecka rozróżniania kolorów, liczenia ale przede wszystkim logicznego myślenia i kreatywności. Układanka kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny maluchów.
Nasza Tablica do Sortowania Kolorów to pomysł na wspólną zabawę i zdrowe emocje. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 2Y+.
Wymiary zabawki: 30 x 30 x 7,5 cm.
Producent: VIGA.
Gra zapakowana w ładne, ozdobne, kartonowe pudełko.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi edukacyjnymi zabawkami dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TABLICA DO SORTOWANIA Z KOŁEM

TABLICA DO SORTOWANIA Z KOŁEM

Logiczna tablica do sortowania kolorów. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: