TABLICA SENSORYCZNA MANIPULACYJNA ALFABET

Nowy

Tablica ścienna dla dzieci z literkami.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

138,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Nauka literek, rozwój dziecięcej wyobraźni przestrzennej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, stymulacja wzroku i dotyku.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu coraz bardziej popularny rodzaj zabawek - zabawki sensoryczne i manipulacyjne w formie panelu do zawieszenia na ścianę. Zabawki dla dzieci, które świetnie sprawdzą się w przedszkolach, świetlicach, placach zabaw i w domu. Zabawki wiesza się na ścianie na wysokości dopasowanej do dziecka.

Prezentowana przez nas tablica to produkt firmy VIGA. Tablica zawiera drewniane elementy z literkami. Dziecko na początku zaznajamia się z wyglądem literek, następnie zaczyna budować proste wyrazy a następnie przechodzi do trudniejszych słów i zwrotów. Labirynt literkowy jest również doskonałą pomocą przy nauce literowania, sylabizowania oraz czytania. Trudność wykonywanych działań dostosowujemy do wieku i umiejętności dziecka. Zabawka wspomoże również rozwój pamięci, koncentracji, spostrzegawczości, kreatywności, koordynacji ręka - oko i zdolności logicznego myślenia.

Wybierając zabawkę na ogół kierujemy się jej wartościami jakie niesie za sobą jej zakup. Tablica matematyczna od VIGI – łączy w sobie praktyczność jak i wpływ na rozwój dziecka.

Całość wykonana została z najwyższej jakości drewna bukowego. 
Wymiary 60.00 x 40.00 x 3.50cm.
Producent: VIGA.
Tablica posiada nawiercone otwory i kołki do motażu jej na ścianę.
Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i wysoka jakość zabawek, dlatego dbają o to aby farby, którymi malują zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).


Szukasz jeszcze więcej kreatywnych przedmiotów do zabawy. Sprawdź naszą pozostałą ofertę.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TABLICA SENSORYCZNA MANIPULACYJNA ALFABET

TABLICA SENSORYCZNA MANIPULACYJNA ALFABET

Tablica ścienna dla dzieci z literkami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: