EDUKACYJNY ZEGAR SORTER KSZTAŁTÓW

Nowy

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

72,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 24M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji motorycznej, koncentracji, sprawności manualnej. Pobudzanie zmysłów oraz dziecięcej wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Edukacyjny zegar wraz z sorterem kształtów od firmy Viga to zabawka, która ucieszy każde dziecko. Drewniana układanka to najlepszy prezent dla najmłodszych. Zabawka doskonale ćwiczy spostrzegawczość i pamięć, uczy liczb, godzin oraz kolorów. Zadaniem dziecka jest ułożenie 12 klocków o różnych kolorach i kształtach w specjalnie do tego celu wycięte otwory. Zegar posiada 2 wskazówki oraz tarczę z minutami, które przydadzą się do nauki godzin. Drewniany zegar z sorterem kształtów to zabawka edukacyjna i rozwojowa, która pozwoli na wiele lat mądrej zabawy. 
 
Zestaw wykonany został z drewna lakierowanego i pomalowany nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu zabawka jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.

Wymiary: 22cm x 7cm.
Producent: VIGA
Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.


Zapraszamy do zapoznania się z nasza pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych oraz puzzlami i kostkami manualnymi dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

EDUKACYJNY ZEGAR SORTER KSZTAŁTÓW

EDUKACYJNY ZEGAR SORTER KSZTAŁTÓW

Drewniana układanka edukacyjna dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: