DREWNIANA FARMA DOMEK SORTER

Nowy

Sorter w domku.

Więcej szczegółów

81,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Rozwój zmysłów dotyku, wzroku i słuchu, dziecięcej wyobraźni przestrzennej, koordynacji motorycznej, koncentracji i sprawności manualnej.

Więcej informacji

Drewniana Farma to sorter kształtów który rozwija wiele kluczowych umiejętności u dzieci, takich jak dopasowywanie kształtów, rozróżnianie kolorów, koordynacja manualna. Zabawka uczy koncentracji, spostrzegawczości oraz cierpliwości. Nasza Farma to radość odkrywania – z każdej strony domku jest piękna grafika która przyciągnie uwagę dziecka. Na daszku znajduje się sorter, w który należy umieszczać klocki.
Zestaw zawiera domek oraz drewniane klocki. Klocki łatwo można wyjąć dzięki otwieranej szufladce, a zegar pomaga w nauce liczb i godzin.

Zabawka wykonana została z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu jest  w pełni bezpieczna nawet dla malutkich dla dziecka.
Zabawki marki VIGA - to innowacyjne połączenie zabawy i nauki, wysoka jakość materiałów i precyzja wykonania pozwalają na całą masę beztroskiej i radosnej zabawy. Ponadto zabawki Viga rozwijają zmysł wzroku, słuchu, dotyku i równowagi. Wspomagają rozwój dziecka poprzez mnogość funkcji, które zawierają.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
Producent: VIGA.
Materiał wykonania: drewno.
Wymiary produktu: 22,00 x 20,00 x 20,00 cm.
Kolorowe, kartonowe pudełko, drewniana edukacyjna zabawka w środku - to pomysł na wspaniały prezent.

Podaruj dziecku edukacyjną zabawkę. Rozwijaj pociechę dzięki mądrym zabawkom.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA FARMA DOMEK SORTER

DREWNIANA FARMA DOMEK SORTER

Sorter w domku.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: