KUBECZKI KOSTKI WIEŻA

Indeks: MG2910

119,00 zł
Brutto

Kubeczki, wieża, piramida zabaw.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Piramida edukacyjna składa się z 6 kolorowych klocków różnego rozmiaru, wykonanych z najwyższej jakości kartonu. Jest to zabawka doskonała już dla najmłodszych pociech, którym zarówno budowanie wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Dziecko podczas zabawy naszą edukacyjną piramidką pozna świat zwierząt, cyfry, a także nauczy się liczyć.

Zabawka wspiera rozwój umiejętności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej dziecka. Kostki można układać jedną na drugą lub budować z nich różne konstrukcje. Po skończonej zabawie kostki można zebrać, wkładając jedną do drugiej. Każda kostka nie ma 1 ściany, dzięki czemu możliwe jest wkładanie jednej kostki do środka drugiej. Kostki mogą również służyć jako pudełka na skarby.

Kolorowe kostki aż chce się bawić!

  • Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 12M+.
  • Producent: MAGNI
  • Wymiary: najmniejszy kubeczek:  5,5 x 5,5 x 5,5 cm, największy kubeczek: 14 x 14 x 14 cm.
  • Wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kostek (kubeczków): 58 cm

Piramida edukacyjna za zwierzątkami - staranne wykonanie, bezpieczne i łagodne kształty - to pomysł na udany prezent dla każdego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ciekawych i edukacyjnych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku oraz w naszym sklepie internetowym.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Magni
MG2910
3 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: