WIEŻA ZABAW PIRAMIDA EDUKACYJNA ZWIERZĘTA

Indeks: L10295

74,00 zł
Brutto

Zwierzęta i ich domki, kubeczki dla dzieci.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nasza Piramida Edukacyjna to kubeczki ze zwierzątkami z farmy, dzięki którym dziecko zacznie odkrywać otaczający świat. Zestaw zawiera: 6 kartonowych kubeczków - domków i 6 drewnianych figurek zwierząt: piesek, króliczek, kurka, kaczka, świnka i krówka. Jest to zabawka doskonała już dla najmłodszych pociech, którym zarówno budowanie wieży, jak i jej przewracanie sprawi dużo radości! Zabawka dodatkowo wspiera rozwój umiejętności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Kostki można układać jedna na drugą lub budować z nich różne konstrukcje. Kostki można rozłożyć na podłodze i bawić się nimi wraz z dołączonymi figurkami zwierząt w farmę lub pobyt na wsi. Każdy kostka jest inna i każde zwierzątko jest inne.

W zestawie znajduje się 6 różnych kostek. Każda kostka posiada 5 boków i z każdego boku dziecko dowie się czegoś innego:

  1. angielska nazwa zwierzątka oraz wejście do domku zwierzaka (każdy domek ma inne wejście)
  2. na daszku jest napisana liczba w języku angielskim
  3. bok: zapisana jest liczba wraz z odpowiednią ilością warzyw np. 1 - 1 bakłażan itd. Cyfra - obrazek jest to dobry sposób na naukę liczenia.
  4. bok zawiera rysunek z ilustracją związaną z konkretnym zwierzęciem np. dla pieska jest to miska z jedzeniem
  5. bok przedstawia obrazek z odpowiednim dla danego domku zwierzątkiem.

Układając pojedyncze klocki w piramidkę zostanie ułożona całość przedstawiająca życie na farmie.

Po skończonej zabawie kostki można złożyć jedna w drugą, dzięki czemu się nie zgubią i zajmą mało miejsca. Przy okazji zabawy dziecko uczy się rozpoznawać różnice w wielkości poszczególnych elementów oraz poznaje cyferki i wyrazy w języku angielskim.

Kolorowe kostki aż chce się bawić!

  • Zestaw zawiera 6 kartonowych kubeczków - domków i 6 drewnianych figurek zwierząt: piesek, królik, kurka, kaczka, świnka i krówka.
  • Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 12M+.
  • Producent: Lelin
  • Ilość elementów: 12
  • Wymiary: najmniejszy kubeczek 7 x 7cm, największy kubeczek 12 x 12cm, wysokość wieży po ustawieniu wszystkich kubeczków 57,5cm.

Piramida edukacyjna została starannie wykonana, posiada bezpieczne i łagodne kształty - to pomysł na udany prezent dla każdego dziecka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą ciekawych i edukacyjnych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Lelin
L10295

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: