TABLICA DO SORTOWANIA KOLORÓW DWUSTRONNA

Nowy

Logiczna tablica do sortowania kolorów. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

64,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, układanie, przekładanie, rozwój wyobraźni technicznej, koncentracji i cierpliwości.

Więcej informacji

Tablica do Sortowania Kolorów to edukacyjna zabawka. To drewniana układanka z wyciętymi prowadnicami, na których zostało umieszczonych kolorowe kulki. Kulki występują po obu stronach planszy, co powoduje, że układanka jest ona dwustronna. Do zestawu dołączono 7 dwustronnych kart z wzorami, które dziecko ma za zadanie ułożyć, odpowiednio przesuwając kolorowe, drewniane kulki po prowadnicach.

Tablica do Sortowania Kolorów to zabawka, która w przyjemny sposób uczy dziecka rozróżniania kolorów, liczenia ale przede wszystkim logicznego myślenia i kreatywności. Układanka kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową oraz korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny maluchów. Nasza Tablica do Sortowania Kolorów to pomysł na wspólną zabawę z dzieckiem oraz wyjątkowy prezent, który oprócz samej zabawy, zadba o prawidłowy rozwój dziecka.

Sorter Kolorów to sprawdzona zabawka drewniana do rozwoju logicznego myślenia i motoryki. Zabawka posiada wysokie walory edukacyjne, pedagogiczne i użytkowe, które powodują, że tego typu zabawki cieszą się dużą popularnością w przedszkolach, szkołach, poradniach i przychodniach rehabilitacyjnych. 


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary zabawki: 25 x 25 x 6 cm.
Producent: BINO.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi edukacyjnymi zabawkami, nie tylko dla najmłodszych pociech.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TABLICA DO SORTOWANIA KOLORÓW DWUSTRONNA

TABLICA DO SORTOWANIA KOLORÓW DWUSTRONNA

Logiczna tablica do sortowania kolorów. 

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: