DREWNIANE KLOCKI SORTER

Nowy

Figury do zabawy dla Maluszka.

Więcej szczegółów

42,50 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa12M+
Tworzywo wykonaniaDrewno
Rozwój umiejętnościRozwój logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, inspiruje do poszukiwania rozwiązań, uczy cierpliwości i dążenia do celu.

Więcej informacji

Drewniany Sorter Kształtów to edukacyjna zabawka już dla Roczniaczków! Proponowany przez nas sorter jest inny od wszystkich - nie ma w nim ścianek, a górna i dolna podstawa złączone są kolorowymi palikami. Na podstawach sortera wycięte zostały kształty i dziecko musi najpierw odnaleźć odpowiednią stronę a następnie wrzucić klocek. Dla urozmaicenia górna ścianka sortera jest pochylona. Po wrzuceniu wszystkich klocków, aby je wyciągnąć, należy przesunąć jeden z palików - jest on ruchomy.

Sorter Kształtów rozwija umiejętności motoryczne dziecka oraz wspomaga rozwój ruchowy poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:

  • doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
  • rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do otworu w sorterze,
  • metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie.

Nasz Sorter Kształtów to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

Zabawka składa się z:

  • sortera z otworami na górnej i dolnej podstawie,
  • 6 kolorowych klocków w różnych kształtach: gwiazdki, okręgu, trójkąta, kwadratu, kwiatka i półksiężyca.

Znana wszystkim zabawka - ale w nowej i ciekawej formie.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
  • Wymiary sortera: 15 x 14.5cm.
  • Producent: LELIN.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych oraz puzzlami i kostkami manualnymi dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE KLOCKI SORTER

DREWNIANE KLOCKI SORTER

Figury do zabawy dla Maluszka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: