TĘCZA MOTORYCZNA DREWNIANE KLOCKI

Nowy

Drewniana zabawka.

Więcej szczegółów

105,50 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 1Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Poprawa zdolności manualnych, wykonywanie precyzyjnych ruchów, chwytanie, trzymanie, układanie, koordynacja. Rozwój wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Te kolorowe drewniane łuki, półkola - to magiczna tęczowa układanka dla dzieci. Ta w prostej formie zabawka, kryje w sobie znacznie więcej możliwości niż się wydaje. Dziecko może ułożyć z nich tęczę, odkrywając w jakiej kolejności układają się kolory. Łuki można wykorzystać do budowy mostu lub tunelu. Półkola rozstawione osobno sprawdzą się jako bramki do których, lub przez które można turlać piłeczki, to również pomysł na ustawianie kołysek lub garażu dla autek. Drewniane łuki można próbować ustawiać jedne na drugich lub wykorzystywać je do budowy wraz z innymi klockami. To co powstanie z tych uniwersalnych klocków zależy tylko od kreatywności dziecka. 

Klocki można układać na wiele sposobów, zapewniając dziecku dużo zabawy i satysfakcji, jednocześnie rozwijając jego wyobraźnię, logiczne myślenie i koordynację wzrokowo-ruchową. Dzięki tej zabawce, można również uczyć dziecko rozróżniania kolorów i wielkości.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Szerokość łuku od 10 do 26cm.
Producent: SMALL FOOT.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku. 
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

TĘCZA MOTORYCZNA DREWNIANE KLOCKI

TĘCZA MOTORYCZNA DREWNIANE KLOCKI

Drewniana zabawka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: