DREWNIANE MAGNESY ALFABET LITERKI POLSKIE ZNAKI 69

Indeks: ZEST3_LELIN

63,00 zł
Brutto

Magnetyczne literki.

Ilość
Oczekujemy na dostawę


 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zestaw drewnianych magnetycznych Literek to przyjemna i kolorowa nauka alfabetu. Zestaw zawiera 69 sztuk i nadaje się do zabawy z każdą tablicą magnetyczną, drzwiami od lodówki oraz wszystkimi "magnetycznymi" miejscami. Literki będą służyły przez długie lata i to nie tylko jest świetna zabawa dla dzieci ale również pomoc dla rodziców. Nasze Literki pomogą w nauce pisania i czytania, przyczynią się do rozwijania wyobraźni i zdolności manualnych.

Magnetyczne literki to zabawa, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie i składanie literek w wyrazy dziecko uczy się szukać rozwiązań i powtarzać, kontrolować ruchy zgodnie z własną wolą i planować.

Postaw na nasze magnetyczne literki - to rozwijająca zabawka dla każdego dziecka!

  • Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
  • Wymiary literek ok: wysokość: 5,5 cm, szerokość: 4 cm.
  • Komplet zawiera łącznie 69 sztuk drewnianych magnetycznych literek, większość literek występuje po dwa razy, a niektóre bardziej popularne po trzy sztuki ( zestaw zawiera 9 różnych polskich znaków po jednej sztuce: Ą ,Ć, Ę, Ł, Ń, Ó, Ś, Ź, Ż)
  • Producent: LELIN.

Magnesy zapakowane są w estetyczne, kartonowe pudełko, idealne na prezent.

Z serii edukacyjnych zabawek dostępne są w naszym sklepie internetowym również puzzle: Alfabet Małe Litery, Alfabet Duże Litery, Liczby, Pojazdy i Zwierzęta.

Nauka przez zabawę! Zabawki, które rozwiną Twoje dziecko.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Lelin
ZEST3_LELIN

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: