WETERYNARZ LEKARZ DLA ZWIERZĄT

Nowy

Zaopiekuj się zwierzątkami.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

109,99 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa3Y+
Rozwój umiejętnościPoszerzanie słownictwa, opowiadanie historii, empatia, rozwój wyobraźni, zdolności manualnych i koordynacji ruchowej.

Więcej informacji

Zestaw weterynarza z akcesoriami marki Melissa & Doug to idealna zabawka dla dzieci lubiących zwierzęta oraz odtwarzanie sytuacji z życia codziennego.
W zestawie znajdziemy:

  • Dwie pluszowe maskotki kotka i pieska.
  • Torbę lekarską oraz kartę pacjenta, na której suchościeralnym mazakiem można zaznaczyć stan zdrowia, użyte leki, datę badania, imię pacjenta, płeć, rodzaj zwierzaka oraz co było powodem wizyty.
  • Przyrządy lekarskie: stetoskop, młoteczek (może też służyć jako przyrząd do zaglądania do ucha), patyczek, strzykawka z ruchomym tłokiem, termometr z trzema ustawieniami temperatury - kręcąc dolnym pokrętłem uzyskujemy trzy wartości oznaczone buźką od temperatury odpowiedniej do bardzo wysokiej.
  • Leki i maści: łącznie 5 elementów zapakowanych w odkręcane słoiczki, tubki i buteleczki.
  • Artykuły opatrunkowe: pęseta, specjalne szczypce, gips do założenia na łapkę, opaskę uciskową, plasterek (opaska i plaster wykonane z materiału i zapinane na rzep), kołnierz na szyję zapinany na rzep.


Akcesoria są precyzyjne i bardzo estetyczne, a zabawa nimi to sama przyjemność, zwłaszcza dla dzieci, które lubią naśladować dorosłych – takie zabawy pomagają im oswajać się z codziennością i przyswajać zasady społecznych zachowań. Odtwarzanie sytuacji, znanych z obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakt z rówieśnikami. Wszystko zapakowane w torbę z rączką do przenoszenia, wygląda bardzo elegancko. Idealnie nadaje się na prezent.


Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiar opakowania: 34 x 26,5 x 9cm.
Producent: MELISSA & DOUG.

Do kupienia również u nas inne produkty z serii zabawa w dom: zestaw lekarza, kosmetyczka, gofrownica, ekspres do kawy, mikser, toster, pizza, patera z ciastami i wiele, wiele innych - serdecznie zapraszamy.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WETERYNARZ LEKARZ DLA ZWIERZĄT

WETERYNARZ LEKARZ DLA ZWIERZĄT

Zaopiekuj się zwierzątkami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: