pizza Zobacz większe

DREWNIANA PIZZA DO KROJENIA 26el.

Nowy

Stwórz swoją własną PIZZĘ.

Więcej szczegółów

65,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, rzepy
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni i koordynacji motorycznej, poszerzanie słownictwa, stymulacja wzroku i dotyku, odgrywanie scenek, pokonywanie tremy.

Więcej informacji

Stwórz swoją własną Pizzę. Masz do dyspozycji ciasto, pieczarki, pomidory i paprykę. Ułóż wszystko na talerz i pokrój swoim znajomym. Smacznego :)
Z tym zestawem każdy posiłek to przyjemność. Kawałki pizzy połączone są rzepem, na każdym kawałku pizzy znajdują się 3 rzepy do przyczepienia dodatków, dzięki czemu dodatki nie spadają z pizzy.

Ten zestaw to fantastyczna zabawka pozwalająca na odgrywanie ról oraz na zabawę w grupie. Ta propozycja przyczyni się do nauki umiejętności społecznych i nawiązywania relacji. Pizzę można wykorzystać do zabawy w dom, w gotowanie, sklep czy restaurację.
Zestaw został bardzo ładnie i estetycznie wykonany, wszystkie  detale dopracowane są w szczegółach, co gwarantuje długą zabawę.

Zestaw zawiera:
- drewniany talerz na pizzę,
- łopatkę do oddzielania kawałków pizzy,
- pizzę, która składa się z 6 kawałków połączonych rzepem,
- 18 dodatków do pizzy z rzepem (6 x pieczarka, 6 x pomidor i 6 x papryka zielona).

Do kupienia również u nas inne produkty z tej serii "zabaw w dom": ekspres do kawy, toster, gofrownica, patera z ciastami i wiele, wiele innych - serdecznie zapraszamy.


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: pizza 20cm, talerz 23cm.
Producent: VIGA.
VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA PIZZA DO KROJENIA 26el.

DREWNIANA PIZZA DO KROJENIA 26el.

Stwórz swoją własną PIZZĘ.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: