Viga 44040 PolarB Makieta z klockami Miasto

Indeks:

159,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Viga 44040 PolarB Makieta z klockami Miasto


Makieta do zabawy od Viga to wspaniała zabawka która gwarantuje mnóstwo kreatywnej zabawy. Zbuduj własne miasto i baw się do woli!
Wiaderko z klockami skrywa prawdziwy skarb – elementy które pozwolą stworzyć własne miasto. Na elementach planszy znajduje się sieć dróg – którymi autka mogą dowolnie się przemieszczać. Na planszy rozmieszczone zostały także rzeki.

W zestawie znajdziesz także klocki – które pozwolą wybudować bloki mieszkalne, biurowce, szkoły itp. Dodatkowo znajdują się samochody, znaki oraz drzewa. Smyk z radością zbuduje zaprojektowane przez siebie miasto – które z pewnością niejednokrotnie zostanie przebudowane.

Niezliczone godziny kreatywnej zabawy gwarantowane, zestaw można połączyć z innymi zabawkami Viga na przykład figurki:
- Viga 50813 Figurki - prace drogowe
- Viga 50814 Figurki - policja
- Viga 50815 Figurki - straż pożarna
- Viga 50816 Figurki - szkoła

Cała seria zabawek POLAR BEAR została stworzona przez firmę VIGA aby sprostać oczekiwaniom rodziców i dzieci w doskonaleniu procesu ich rozwoju poprzez zabawę.
Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nie toksycznymi farbami w „polarne” barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 2 roku życia.
Wymiar makiety:
dł.: 600mm x szer. : 500mm

Wymiary opakowania:
⌀220mm x wys: 220mm

Opisy są własnością firmy PM Investment Group Sp. z o.o. Sp. k. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.
Viga
2 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: