HUŚTAWKA DREWNIANA OGRODOWA

Indeks: WD10320

87,00 zł
Brutto

Ogrodowa, solidna huśtawka.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Drewniane huśtawki zna chyba każdy z nas. Przypominają beztroskie czasy dzieciństwa i udanej zabawy. Teraz Małe Brzdące mogą mieć swoją własną huśtawkę - bezpieczną, wygodną, kolorową i z pięknymi koralikami, ponieważ wszystkie dzieci uwielbiają huśtawki :)

Nasz produkt jest całkowicie bezpieczny, oznaczony znakiem CE. Został rygorystycznie przetestowany pod kątem jakości wykonania i niezawodności. Huśtawka posiada duże, podwyższane siedzisko tak aby wygodniej było dziecku się huśtać. Z przodu posiada drewnianą poprzeczkę, którą możemy unieść na sznurkach, aby wygodniej było wsadzić dziecko. Nylonowe liny wykończone są metalowymi okuciami.

Huśtawka jest przeznaczona do zastosowania prywatnego wewnątrz mieszkań i budynków lub na zewnątrz, ale nie jest odporna na działanie warunków pogodowych np. deszczu. W przypadku użycia na dworze należy ją chować po użyciu.

Proszę nigdy nie zostawiać dziecka samego na huśtawce!!! Dziecko może korzystać z huśtawki tylko pod nadzorem osoby dorosłej!

  • Wiek: 3Y+
  • Wymiary siedziska: 30 x 30cm
  • Długość: 220 cm
  • Max. obciążenie: 35kg
  • Producent: Woody.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi propozycjami huśtawek, jeździków, pchaczy i rowerków biegowych oraz z bogatą ofertą ciekawych i edukacyjnych zabawek, gier i układanek dla dzieci w różnym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

WD10320
20 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: