JENGA DREWNIANA WIEŻA

Nowy

Gra strategiczna dla całej rodziny.

Więcej szczegółów

40,00 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonaniaDrewno
Grupa wiekowa4Y+
Rozwój umiejętnościRozwija logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną, uczy cierpliwości i dążenia do celu.

Więcej informacji

JENGA to świetna zabawa i rozrywka dla całej rodziny. To znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, emocje, zdrową rywalizację i przede wszystkim radość i uśmiech. Ta gra zapewni dobry humor wszystkim bawiącym się. 
Zabawa polega na budowaniu wieży z drewnianych klocków. Każdy poziom wieży to trzy elementy. Gracze w ustalonej kolejności mają za zadanie wyciągnąć dowolny, ułożony już na wieży klocek, znajdujący się poniżej aktualnie budowanego poziomu wieży i postawić go na górze. Uwaga!!! Przegrywa ta osoba, która wyciągając klocek przewróci wieżę! Dodatkowo do zestawu dołączona jest kostka, pozwalająca urozmaicić standardową grę. Dzięki kostce starsze dzieci mogą równie świetnie się bawić, bo to ona dyktuje jakiego koloru klocek należy wyjąć z ułożonej już wieży....i tu zaczynają się emocje!!!


JENGA to gra która 
rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową, kształtuje poczucie równowagi a przede wszystkim zapewnia niesamowitą zabawę. Jenga to drewniana i edukacyjna gra zręcznościowa. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój. Życzymy miłej zabawy.

Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Ilość elementów: 55 ( w tym 1 zapasowy)
K
locki są w 6 kolorach.
Wymiary klocka: 7,50cm x 1,50cm x 2,50cm
Bezsękowe drewno bukowe, I gatunek jakości
Producent: LELIN.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziecie Państwo dużo gier, układanek i łamigłówek logicznych oraz manualnych kostek.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

JENGA DREWNIANA WIEŻA

JENGA DREWNIANA WIEŻA

Gra strategiczna dla całej rodziny.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: