KRĘGLE DREWNIANE DLA DZIEWCZYNEK

Indeks: BJ864

45,62 zł
Brutto

Zręcznościowa zabawa dla całej rodziny.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Wesołe i kolorowe wróżki stają do rozgrywki. Kręgle najlepiej ułożyć na gładkiej powierzchni, a następnie z ustalonej odległości zbijać. Celem gry jest oczywiście zbicie jak największej ilości kręgli za jednym uderzeniem kuli. Można ustalić własne zasady i punktację dla każdej przewróconej wróżki. Kręgle i kula wykonane w całości z drewna. Całość starannie i ślicznie wykonana, pomalowana na żywe kolory.

Rzucanie do celu to rozwijająca forma spędzenia czasu a przy okazji świetna zabawa. Nasza gra pomaga w trenowaniu celności, zręczności, precyzji ruchów, rozwija zdolności manualne a przede wszystkim pozwala aktywnie spędzić czas zarówno w domu jak i na dworze. Gra zaprojektowana tak aby skupiała uwagę dzieci i zachęcała do zabawy.

Elementy gry można wykorzystać też do innych zabaw w domu i na dworze. Kolorowe wróżki będą też pięknie wyglądać na półce, jako ozdoba. Polecamy!

  • Zestaw zawiera 6 kręgli z figurkami wróżek i 1 kulę.
  • Zalecany wiek: 3Y+.
  • Wymiary: kręgla: wysokość 9cm, średnica 4cm, kuli: średnica 5cm.

Jeszcze więcej edukacyjnych zabawek, gier i układanek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. Serdecznie zapraszamy. 

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Bigjigs
BJ864
15 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: