MAŁY OPIEKUN ZWIERZĄT

Nowy

Zaopiekuj się zwierzątkami.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

104,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Nauka opieki nad słabszymi, poszerzanie słownictwa, opowiadanie historii, empatia, rozwój wyobraźni, zdolności manualnych i koordynacji ruchowej.

Więcej informacji

Zestaw pluszowych maskotek z akcesoriami do opieki nad zwierzętami to idealna zabawka dla dzieci lubiących zwierzęta i marzących o własnym pupilu. Odtwarzanie sytuacji z życia codziennego, chęć nauki opieki nad młodszymi i słabszymi to możliwości, które daje ten edukacyjny zestaw. Karmienie, zabawa, zakładanie obroży to podstawowe elementy codziennych obowiązków.

W zestawie znajdziemy:

  • Dwie pluszowe maskotki: pieska i kotka
  • Jedzenie dla pupili: podstawkę pod miski, dwie miseczki, dwie puszki z karmą, dwa pudełka kartonowe z karmą, dwie saszetki, przysmaki dla kota i psa
  • Dodatkowe elementy: dwie obroże zapinane na rzep z zawieszką oraz naklejki z imionami (można wybrać imię i nakleić na zawieszkę), piłkę i kość do zabawy, listę kontrolną, na której można zaznaczać i sprawdzać wykonanie codziennych czynności.

Akcesoria są precyzyjne i bardzo estetyczne, a zabawa nimi to sama przyjemność. Zabawy w naśladowanie dorosłych pomagają dzieciom oswajać się z codziennością i przyswajać zasady społecznych zachowań. Odtwarzanie sytuacji znanych z obserwacji, pozytywnie wpływa na wszechstronny rozwój dziecka, w tym kontakty z rówieśnikami. Wszystko zapakowane w pudełko z uchwytem do przenoszenia, to idealny pomysł na edukacyjny prezent!.

  • Zabawka zalecana dla dzieci w wieku 3Y+.
  • Wymiar opakowania: 34 x 26,5 x 9cm.
  • Producent: MELISSA & DOUG.

Do kupienia również u nas inne produkty z serii zabawa w dom: zestaw lekarza, kosmetyczka, gofrownica, ekspres do kawy, mikser, toster, pizza, patera z ciastami i wiele, wiele innych - serdecznie zapraszamy.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MAŁY OPIEKUN ZWIERZĄT

MAŁY OPIEKUN ZWIERZĄT

Zaopiekuj się zwierzątkami.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: