DREWNIANA WAGA SKLEPOWA Z ODWAŻNIKAMI SZALKOWA

Nowy

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Więcej szczegółów

54,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój dziecięcej wyobraźni, poprawa koordynacji motorycznej, stymulacja wzroku i dotyku, poszerzanie słownictwa, odgrywanie scenek.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu drewnianą wagę do zabawy dla dzieci. Waga jest trwała i na pewno długo posłuży do edukacyjnej zabawy. W zestawie znajduje się waga i 6 odważników. Wszystko zapakowane jest w kolorowe opakowanie. Wagę można wykorzystać do zabawy w sklep, do poznawania zasad fizyki i matematyki. Jest to edukacyjna zabawka, którą można bawić się w domu oraz w przedszkolu. To sposób na spędzenie wolnego czasu i kreatywną zabawę z innymi dziećmi. Waga wykonana z najlepszej jakości drewna bukowego i jej elementy pokryte są nietoksyczną farbą.

  • Wymiary: Wymiary: 28 x 21,5 x 8,5 cm
  • Producent: VIGA.

VIGA jest firmą, która od ponad 20 lat działa na rynku międzynarodowym sukcesywnie rozszerzając swój zasięg i grono odbiorców. Naturalność, bezpieczeństwo, edukacyjność i pełnia zabawy – to dzisiejsze hasła przyświecające projektantom VIGA przy tworzeniu każdej z nowych zabawek. Sprzedawane produkty odpowiadają na poznawcze, estetyczne i emocjonalne potrzeby dzieci. Stymulują wyobraźnię, ćwiczą zdolności manualne, a przede wszystkim dostarczają dzieciom ogromnej radości.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą kreatywnych i edukacyjnych zabawek, gier, układanek, puzzli oraz pojazdów, dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA WAGA SKLEPOWA Z ODWAŻNIKAMI SZALKOWA

DREWNIANA WAGA SKLEPOWA Z ODWAŻNIKAMI SZALKOWA

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: