PUZZLE PODŁOGOWE MATA PIANKOWA GRA W KLASY

Nowy

Dywan do edukacyjnej zabawy.

Więcej szczegółów

58,50 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa12M+
Tworzywo wykonaniaPianka
Rozwój umiejętnościRozwój koordynacji motorycznej i wyobraźni przestrzennej, nauka koncentracji i precyzji, stymulacja wzroku i dotyku.

Więcej informacji

Podłogowe puzzle piankowe GRA W KLASY to kolorowa propozycja zabawy dla dzieci, zarówno w domu jak i na dworze.
Zestaw zawiera:
  • 11 dużych puzzli z wyjmowanymi cyferkami,
  • 4 kolorowe kółeczka potrzebne do gry w klasy,
  • praktyczne opakowanie zapinane za suwak.
Puzzle oprócz wykorzystania ich do gry w klasy można układać na wiele sposób a możliwości wykorzystania tej zabawki zależą od wyobraźni pociechy. Ponadto puzzle te mogą być świetnym wprowadzeniem do nauki cyfr oraz kolorów. Kolorowe elementy będą zachęcały malucha do zabawy. Z piankowych puzzli można zrobić kolorowy dywan, a następnie wykorzystać go do zabawy. Pianka dodatkowo świetnie izoluje od zimnej podłogi tak, aby bawiące się dzieci nie marzły. Dzięki temu, że puzzle zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów oraz dużych i miękkich elementów, już roczne maluchy będą mogły się z nimi zapoznać.
Praktyczne opakowanie w formie zamykanej walizeczki sprawi, że zestaw sprawdzi się również podczas podróży. Można zabrać je ze sobą na plac zabaw lub do parku i na pewno ktoś z chęcią przyłączy się do zabawy. Dodatkową zaletą jest to, że w razie potknięcia lub upadku na piankę dziecko nie zrobi sobie krzywdy, jak w przypadku upadku np. na beton.

Instrukcja do gry w klasy:
Dziecko rozpoczynające grę stara się trafić krążkiem na kwadrat z numerem 1. Jeżeli trafi może zacząć grę. Na jednej nodze skacze po wszystkich polach po kolei od 1 do 10, na podwójnych staje w rozkroku. Wracając, gracz musi zatrzymać się na polu z krążkiem, musi go podnieść i wrócić z nim na linię startu aby spróbować zdobyć kolejne pole. Jeżeli gracz zachwieje się, postawi obie stopy na jednym polu lub dotknie linii, straci swoją kolejkę na rzecz kolejnego gracza i musi zaczynać od nowa. Jeżeli podczas rzucania krążek nie trafi w pole lub dotknie linii, gracz traci swoją kolejkę. Wygrywa ta osoba, która zdobędzie wszystkie pola jako pierwsza.

  • Wiek: 1+.
  • Wymiary pojedynczego puzzla: 32 x 32cm.
  • Wymiary opakowania: 34 x 34 x 12cm.
Puzzle zostały wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów oraz dużych i miękkich elementów, dlatego już roczne maluchy będą mogły się nimi bawić. Dzięki temu, że zostały wykonane z lekkiej pianki sprawdzą się zarówno w domu jak i na balkonie czy tarasie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą edukacyjnych klocków, układanek oraz kostek i puzzli dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PUZZLE PODŁOGOWE MATA PIANKOWA GRA W KLASY

PUZZLE PODŁOGOWE MATA PIANKOWA GRA W KLASY

Dywan do edukacyjnej zabawy.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: