STRAŻ POŻARNA PUZZLE MUZYCZNE

Nowy

Edukacyjna układanka dla przyszłych strażaków.

Więcej szczegółów

61,50 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 24M+
Rozwój umiejętności Kształtuje i doskonali sprawność manualną, uczy cierpliwości i koncentracji, przekładania, dopasowywania elementów, poszerza słownictwo i rozwija wyobraźnię.

Więcej informacji

Puzzle muzyczne Straż Pożarna to edukacyjna układanka dla dzieci o pracy strażaków. Na planszy znajduje się 8 drewnianych puzzli. Puzzle są duże i poręczne, na środku każdego elementu znajduje się uchwyt, który ułatwia dziecku swobodne wyjmowanie, przemieszczanie i dopasowywanie elementów. Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc. Dzięki prawidłowemu włożeniu elementu na planszy, dziecko usłyszy dźwięk np. alarmu pożarowego, który budzi strażaków na akcję, dźwięk trzaskającego ognia podczas pożaru, czy miauczenie kota, gdy się go ściąga z drzewa. Te puzzle to naprawdę świetna zabawka. 

Zabawa puzzlami to dla dzieci znakomity trening pamięci i cierpliwości, nauka rozpoznawania i różnicowania kształtów oraz logicznego myślenia. Interaktywna, wytrzymała, drewniana układanka pomaga rozwijać umiejętności motoryczne, podczas próby dopasowywania właściwego elementu do części obrazu maluch:

• rozwija umiejętność chwytania palcami i precyzję ruchów,
• ćwiczy naukę przez naśladowanie oraz określa miejsce położenia przedmiotu,
• uczy się koncentracji i spostrzegawczości.
Puzzle to zabawa, która rozwija w dziecku wiarę we własne możliwości. Poprzez układanie elementów dziecko uczy się kontrolować ruchy zgodnie z własną wolą, planować, szukać rozwiązań i powtarzać. Postaw na puzzle - to rozwijająca zabawka dla Twojego dziecka!


Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 24M+.
Ilość elementów: 8.
Wymiary produkty: 30 x 22 x 1,5cm.
Producent: MELISSA & DOUG.
Do zabawki potrzebne są 2 baterie AAA - baterie nie są dołączone do zestawu.

Z serii edukacyjnych puzzli dostępne są również w naszej ofercie: Alfabet, Pojazdy, Zwierzęta i wiele innych propozycji dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

STRAŻ POŻARNA PUZZLE MUZYCZNE

STRAŻ POŻARNA PUZZLE MUZYCZNE

Edukacyjna układanka dla przyszłych strażaków.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: