OBROTOWY ŻURAW DREWNIANY DŹWIG

Nowy

Pojazd budowlany - dźwig

Więcej szczegółów

89,99 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, sprawności manualnej, nauka oceniania odległości, rozwój wyobraźni i kreatywności i logicznego myślenia.

Więcej informacji

Drewniany dźwig to niesamowity sprzęt dla każdego budowniczego. Ruchome elementy i akcesoria urozmaicą dodatkowo zabawę. W zestawie znajduje się:

  • dźwig z ruchomym ramieniem i podestem
  • platforma ze sznurkami do przenoszenia ładunków
  • wywrotka z ruchomą paką do wyładowywania ładunków
  • cztery drewniane klocki do przenoszenia
  • trzy figurki ludzików pracujących na budowie
  • szlaban.

Dźwig jest wyposażony w ruchome ramię z uchwytem. Ramieniem można poruszać w górę i dół a pokrętło z boku pozwala na rozwijanie i zwijanie sznurka. Na górze zabawki należy ułożyć drewniany podest na materiały budowlane. W środku dźwigu znajduje się specjalna pochylnia, po której można drewniane klocki spuszczać prosto na podstawioną ciężarówkę. Drewniane elementy (lub inne dowolne zabawki, klocki) wciągamy do góry, po czym po pochylni spuszczamy je na dół do ciężarówki....pomysłów na zabawę jest sporo. Dziecko oprócz zabawy ćwiczy swoje zdolności manualne, uczy się oceniać odległość a także będzie pracować nad doskonaleniem swojego zmysłu równowagi. 


Żuraw jest wykonany z dbałością o każdy szczegół. Trwałość drewnianej konstrukcji i solidność działania czynią tę zabawkę doskonałym sprzętem dla każdego małego inżyniera. Zainspirujmy dzieci mądrymi zabawkami!

Żuraw zalecany dla dzieci w wieku 3+.
Wymiary: 27 x 17 x 11cm.

Producent: VIGA. 

Jeżeli szukają Państwo jeszcze innych drewnianych pojazdów oraz edukacyjnych zabawek, gier i układanek to zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

OBROTOWY ŻURAW DREWNIANY DŹWIG

OBROTOWY ŻURAW DREWNIANY DŹWIG

Pojazd budowlany - dźwig

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: