BALANSUJĄCE DRABINY WIEŻA

56877

Nowy

Gra zręcznościowa dla całej rodziny.

Więcej szczegółów

54,46 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa4Y+
Tworzywo wykonaniaDrewno
Rozwój umiejętnościKoordynacja wzrokowo-ruchowa, rozwój manualny, ćwiczenie równowagi, układanie i dopasowywanie elementów.

Więcej informacji

Balansujące Drabiny to gra inna niż wszystkie. Dostarcza pozytywnych wrażeń i emocji, oraz całe mnóstwo uśmiechu dla wszystkich, którzy odważą się w nią zagrać. Z pozoru łatwa i prosta, ale taka wcale nie jest.
Gra polega na ułożeniu drabiniastej wieży, poprzez nakładanie jednej drabiny na drugą - z pozoru nic prostszego. Spróbuj sam! 
Grę zwycięża ta osoba, która ułoży i połączy ze sobą drabinki tak, że zbudowana wieża będzie najwyższa. Natomiast osoba, która przewróci wieżę podczas budowania, przegrywa....SUPER ZABAWA GWARANTOWANA! 


Balansujące Drabiny to edukacyjna gra. To w pełni drewniana układanka składająca się z podstawki i 20 kolorowych drabin: 4 zielonych, 4 niebieskich, 4 żółtych, 4 czerwonych i 4 pomarańczowych, każda o wysokości 18cm. To gra, która uczy dziecko logicznego myślenia, precyzji ruchów oraz rozwija wyobraźnię przestrzenną. Układanie drabin wpływa na rozwój motoryki oraz koordynacji. Balansujące Drabiny to pomysł na wspólną rodzinną zabawę, emocje i dobry humor. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój.


Gra wyprodukowana została przez firmę GOKI. Goki to nieustanna dbałość o jakość wyprodukowanych przedmiotów. Wysokie walory edukacyjne, pedagogiczne i użytkowe powodują, że zabawki firmy Goki cieszą się dużą popularnością w przedszkolach, szkołach, poradniach i przychodniach rehabilitacyjnych.


Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+.
Producent: GOKI.
Zabawka zapakowana w ładne, ozdobne kartonowe pudełko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, gdzie znajdziecie Państwo dużo edukacyjnych gier, zabawek, układankę oraz kreatywnych zestawów dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

BALANSUJĄCE DRABINY WIEŻA

BALANSUJĄCE DRABINY WIEŻA

Gra zręcznościowa dla całej rodziny.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: