DREWNIANE NARZĘDZIA KLOCKI KONSTRUKCYJNE 68 EL.

Nowy

Drewniane klocki do skręcania.

Więcej szczegółów

79,90 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych i precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości.

Więcej informacji

Zestaw konstrukcyjnych klocków to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Jest to zestaw, który pozwoli na długą i kreatywną zabawę. W jego skład wchodzi 68 elementów, takich jak śrubokręt, klucze, śrubki, nakrętki, podkładki i wiele innych. Z tych klocków można złożyć wiele różnych konstrukcji, np. samolot, robota, samochod itp. Do zestawu dołączona jest również książeczka, która zainspiruje dziecko kreatywnymi pomysłami.

Ten kreatywny zestaw pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do zbierania doświadczeń i obserwacji a także:
• pobudza jego wyobraźnię przestrzenną,
• rozwija koncentrację, 
• pobudza spostrzegawczość i pamięć,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych oraz motorykę dłoni.


Zestaw Konstrukcyjny pokazuje dziecku jak wiele można zrobić samemu i ile radości przynosi kreatywna zabawa. Stworzenie czegoś własnego i oryginalnego to powód do wielkiej dumy i uznania.

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Zestaw zawiera 68 elementów.
Producent: VIGA
Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy.
Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i bardzo wysoka jakość produkowanych zabawek, dlatego dbają o to aby do produkcji używać trwałych i bezpiecznych materiałów oraz aby farby, którymi malują swoje zabawki spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE NARZĘDZIA KLOCKI KONSTRUKCYJNE 68 EL.

DREWNIANE NARZĘDZIA KLOCKI KONSTRUKCYJNE 68 EL.

Drewniane klocki do skręcania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

24 Inne produkty w tej samej kategorii: