DREWNIANE NARZĘDZIA KLOCKI KONSTRUKCYJNE 68 EL.

Nowy

Drewniane klocki do skręcania.

Więcej szczegółów

92,60 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa3Y+
Tworzywo wykonaniaDrewno
Rozwój umiejętnościStymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej, zdolności manualnych i precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości.

Więcej informacji

Zestaw konstrukcyjnych klocków to idealny prezent dla małego majsterkowicza. Jest to zestaw, który pozwoli na długą i kreatywną zabawę. W jego skład wchodzi 68 elementów, takich jak śrubokręt, klucze, śrubki, nakrętki, podkładki i wiele innych. Z tych klocków można złożyć wiele różnych konstrukcji, np. samolot, robota, samochod itp. Do zestawu dołączona jest również książeczka, która zainspiruje dziecko kreatywnymi pomysłami.

Ten kreatywny zestaw pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do zbierania doświadczeń i obserwacji a także:
• pobudza jego wyobraźnię przestrzenną,
• rozwija koncentrację, 
• pobudza spostrzegawczość i pamięć,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych oraz motorykę dłoni.


Zestaw Konstrukcyjny pokazuje dziecku jak wiele można zrobić samemu i ile radości przynosi kreatywna zabawa. Stworzenie czegoś własnego i oryginalnego to powód do wielkiej dumy i uznania.

Zestaw przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Zestaw zawiera 68 elementów.
Producent: VIGA
Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dostarczą mnóstwo radości z zabawy.
Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i bardzo wysoka jakość produkowanych zabawek, dlatego dbają o to aby do produkcji używać trwałych i bezpiecznych materiałów oraz aby farby, którymi malują swoje zabawki spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Jeszcze więcej pomysłów na kreatywną zabawę znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANE NARZĘDZIA KLOCKI KONSTRUKCYJNE 68 EL.

DREWNIANE NARZĘDZIA KLOCKI KONSTRUKCYJNE 68 EL.

Drewniane klocki do skręcania.

Napisz opinię

Produkty powiązane

21 Inne produkty w tej samej kategorii: