WARSZTAT MECHANIKA DREWNIANY ZESTAW Z NARZĘDZIAMI

L10157

Nowy

Stół z narzędzimi dla Złotej Rączki.

Więcej szczegółów

160,29 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonaniaDrewno, plastik wysokiej jakości
Grupa wiekowa3Y+
Rozwój umiejętnościRozwój zdolności manualnych oraz precyzji, ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej, poprawa koncentracji i cierpliwości, stymulacja wzroku i dotyku, rozwój wyobraźni przestrzennej i konstruktorskiej.

Więcej informacji

Oto przed Państwem....Warsztat Mechanika. Wyjątkowy Zestaw dla Majsterkowicza - Złotej Rączki.
Warsztat Mechanika to drewniana, edukacyjna zabawka, która pozwoli dziecku stać się Mistrzem Konstruowania. Już nie tylko Rodzic będzie miał swoje własne miejsce pracy, ale również Mały Majster. Dziecięca fascynacja czynnościami dorosłych dzięki naszemu Warsztatowi pozwoli przerodzić się w prawdziwą pasję do majsterkowania. Dodatkową zaletą tego zestawu jest to, że już do skręcenia samego warsztatu należy częściowo użyć śrubek z zestawu, więc już składanie zabawki jest zabawą. Rodzic musi pomóc tylko przy wkręcaniu części zwykłych śrubek.

Warsztat Mechanika to profesjonalny, drewniany i stabilny stół z narzędziami do pracy: piłą, młotkiem, płaskim kluczem, imadłem, miarką i śrubokrętem. Do dyspozycji dziecka pozostają również drewniane części do przykręcania (8 sztuk) i śrubki i nakrętki (21 sztuk). Pod stołem znajduje się specjalna półka na wszystkie części, dzięki czemu nic się nie zgubi. Wszystkie elementy można ze sobą łączyć w dowolny sposób, co daje mnóstwo możliwości do zabawy. Dodatkowo w tym zestawie znajduje sie płócienna torba oraz czerwony pojemnik na części i narzędzia.


Ten kreatywny Warsztat to zabawka która nie pozwoli dziecku na nudę. Pobudza wrodzoną ciekawość i pomysłowość dziecka stwarzając nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Zestaw daje dziecku okazje do "dorosłej zabawy", zbierania doświadczeń i obserwacji a także:

• uczy technicznego podejścia do zabawy,
• rozwija wyobraźnię, pamięć i koncentrację,
• majsterkowanie wpływa korzystnie na rozwój sprawności manualnych.


Warsztat Mechanika to edukacyjna zabawka, której celem jest pokazanie dziecku jak wiele radości może przynieść kreatywna zabawa. Stworzenie czegoś własnego i oryginalnego to powód do wielkiej dumy i uznania. 

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary: 62 x 25 x 40cm.
Wysokość do stołu: 34cm.
Ilość elementów: 49.
Producent: LELIN.
Staranne zaprojektowanie, solidne wykonanie to gwarancja długiej radości z zabawy.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek kreatywnych i edukacyjnych dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

WARSZTAT MECHANIKA DREWNIANY ZESTAW Z NARZĘDZIAMI

WARSZTAT MECHANIKA DREWNIANY ZESTAW Z NARZĘDZIAMI

Stół z narzędzimi dla Złotej Rączki.

Napisz opinię

21 Inne produkty w tej samej kategorii: