JEDNOROŻEC EDUKACYJNY STOLIK PRZEPLATANKA LABIRYNT

Nowy

Kolorowa zabawka dla dzieci.

Więcej szczegółów

369,00 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, metal
Grupa wiekowa 12M+
Rozwój umiejętności Rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej, trenowanie chwytania, przekładania, manipulowania przedmiotami, ćwiczenia koncentracji i precyzji.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu wyjątkową zabawkę edukacyjną, motorycznego Jednorożca dla Maluszków. Jedyną taką zabawkę dla Dzieci!!!
Drewniana zabawka marki Manhattan Toy stworzona została z myślą o najmłodszych. Jednorożec został wykonany z dbałością o wszystkie szczegóły. Zabawka posiada wiele ruchomych części do obracania i przesuwania, różne uchwyty i elementy, liczydło, mula - pozwalają maluchom na kompleksowy trening małej motoryki i zachęcają do rozwijającej zabawy.


Motoryczny Jednorożec to edukacyjna, drewniana zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. To zabawka, która wspomoże wszechstronny rozwój każdego dziecka a w szczególności:

  • zachęci dziecko do aktywności fizycznej,
  • wpłynie na jego rozwój ruchowy i motorykę,
  • poprawi sprawność i koordynację ruchową,
  • ułatwi doskonalenie sprawności manualnych dziecka,
  • pobudzi procesy samodzielnego myślenia i wyobraźnię przestrzenną.

Nasz Motoryczny Jednorożec to doskonała zabawka dla dzieci od najmłodszych lat. Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka i kształtuje jego prawidłowy rozwój. Ładne, ciepłe kolory, oryginalny i ciekawy kształt, odpowiednie zaokrąglenia, wszystko to razem tworzy edukacyjną i niepowtarzalną zabawkę. Zabawka została bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane są w najmniejszym szczególe. Farby na bazie wody użyte do ozdobienia zabawki są bezpieczne dla dzieci.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
  • Wymiary zabawki: 46 x 23 x 33 cm
  • Producent: MANHATTAN TOY.

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979r. W jej ofercie znajdują się zabawki trwałe, bezpieczne i o wysokiej jakości, co potwierdzają normy europejskie i amerykańskie. Twórcy zainspirowani hasłem "zabawa z wyobraźnią" tworzą zabawki po to, aby bawiąc - uczyły, pobudzały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny i oddziaływały na zmysły dziecka.

Nauka przez zabawę! Zabawki, które wspomogą rozwój każdego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą edukacyjnych zabawek dla dzieci.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

JEDNOROŻEC EDUKACYJNY STOLIK PRZEPLATANKA LABIRYNT

JEDNOROŻEC EDUKACYJNY STOLIK PRZEPLATANKA LABIRYNT

Kolorowa zabawka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: