LICZYDŁO Zobacz większe

DUŻE DREWNIANE LICZYDŁO

Nowy

Kolorowa edukacyjna układanka.

Więcej szczegółów

79,90 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Nauka liczenia: dodawania i odejmowania, rozwój i doskonalenie zdolności manualnych, kształtuje cierpliwość i konsekwencję.

Więcej informacji

Drewniane Liczydło to nauka liczenia i świetna, kolorowa zabawka manualna w jednym. Na dużym, stabilnym stojaku umieszczonych jest aż 10 rzędów z dużymi, poręcznymi i kolorowymi kulkami. Dziecko może kulki przesuwać w dowolną stronę ucząc się przy tym liczenia: dodawania i odejmowania w zakresie 10 a dla lepszych zawodników nawet w zakresie 100. Nasze kolorowe liczydło pomoże dziecku zrozumieć matematykę, przeniesie działania z wyobraźni na rzeczywistość, zapewniając przy tym świetną zabawę.
Odpowiednia wielkość, przyjemne kształty i kolory sprawia, że dziecko będzie bardzo zadowolone z liczydła.

Dzięki takim edukacyjnym zabawkom dzieci zdobywają potrzebną wiedzę poprzez zabawę zanim jeszcze pójdą do szkoły. Liczydło to zabawka dzięki, której dzieci trenują dodawanie, odejmowanie, cierpliwość oraz logiczne myślenie, koncentrację i spostrzegawczość a także ćwiczenia manualne i precyzję ruchów.

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary produkty: 25,5 x 10 x 29,5 cm.
Producent: GOKI


Z serii edukacyjnych zabawek polecamy również puzzle Alfabet Duże i Małe Litery, układanki, gry i kostki manualne. Wszystkie te rzeczy dostępne są w naszym sklepie. Serdecznie zapraszamy.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DUŻE DREWNIANE LICZYDŁO

DUŻE DREWNIANE LICZYDŁO

Kolorowa edukacyjna układanka.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: