PANEL ŚCIENNY ZAMKI ZAPIĘCIA

Nowy

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Więcej szczegółów

370,00 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa18M+
Tworzywo wykonaniaDrewno, metal
Rozwój umiejętnościRozwój manualny, ćwiczenie koordynacji motorycznej, koncentracji, wyobraźni przestrzennej.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu zestaw paneli ściennych, która rozwijają zdolności manualne i sensorykę dłoni u dzieci. Panele montujemy na ścianie, dzięki czemu się nie zgubią i zawsze widomo gdzie są :) Zabawki tego typu sprawdzą się w domu, na palcu zabaw, w przedszkolach oraz szkołach. Wystarczy podejść do ściany i rozpocząć motoryczną zabawę manipulując dostępnymi akcesoriami.

Proponowany przez nas 1 zestaw, to aż 4 tablice z różnymi rodzajami zamków i zapięć. 

  • 1 panel - z różową sukienką - w tym panelu dziecko będzie ćwiczyć wszystkie umiejętności potrzebne przy ubieraniu: zapinanie i odpinanie guzików, zatrzasków (na rękawkach) i wiązanie kokardek,

  • 2 panel z plecakiem - znajdują się tu typowe zamki dla plecaków i toreb: dwie klamry i zamek błyskawiczny,

  • 3 panel z butami - sznurowanie to jedna z podstawowych umiejętności do opanowania. Dwa duże trampki dają możliwość przeplatania sznurówek przez dziurki jak i szkolenia sztuki wiązania butów. Sznurówka jest przyszyta na górze tak, aby się nie zgubiła,

  • 4 panel - tablica ze spodenkami to kolejne typowe zamki w postaci kieszonki zamykanej na rzep oraz dwóch metalowych klamerek.

Całość wykonana została w ciekawej kolorystyce przyciągającej wzrok dziecka, z połączenia elementów drewnianych i filcowych. Ponieważ tablice są duże, zapewni to możliwość jednoczesnej zabawy większej ilości dzieci. Panele można zamontować w sposób odpowiadający indywidualnemu wystrojowi wnętrz. Zabawkę wiesza się na ścianie, na odpowiedniej wysokości do wzrostu dziecka. Kołki do montażu znajdują się w zestawie.

Wiek: 18M+.
Wymiary jednej tablicy: 44 x 44 x 2cm.
Producent: VIGA

Firma Viga od ponad 20 lat produkuje bardzo atrakcyjne, kolorowe i niezwykle kreatywne zabawki drewniane dla dzieci. Priorytetem firmy jest bezpieczeństwo, wysoka jakość i funkcjonalność produktów. Zabawki Viga spełniają wymagania europejskiej normy EN71 oraz amerykańskiej normy ASTM, co gwarantuje, że wszystkie użyte do produkcji materiały, farby i tusze są nietoksyczne i bezpieczne dla dziecka. Ze względu na estetyczny design, staranność wykonania i konkurencyjne ceny, zabawki Viga zyskały dużą popularność w wielu krajach Europy a także w Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Japonii i Australii.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

PANEL ŚCIENNY ZAMKI ZAPIĘCIA

PANEL ŚCIENNY ZAMKI ZAPIĘCIA

Edukacyjna zabawka dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii: