TABLICA OBOWIĄZKÓW MOTYWACYJNA

N5014

Nowy

Edukacyjna tablica dla dzieci.

Więcej szczegółów

42,46 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa3Y+
Tworzywo wykonaniaDrewno, magnes
Rozwój umiejętnościNauka obowiązkowości, zachęta do pomocy, mobilizacja do utrzymywania porządku.

Więcej informacji

Przedstawiamy Państwu tablicę motywacyjną, dzięki której nauka obowiązków przez dziecko będzie przyjemna :)

Trzeba pamiętać, że organizacja czasu oraz planowanie dnia to jedna z najważniejszych umiejętności w życiu każdego z nas i powinniśmy się tego nauczyć. Nasza tablica motywacyjna zachęca dzieci w łatwy sposób do wypełniania wspólnie ustalonych obowiązków domowych i samoobsługi. Tablica motywacyjna to wygodna, prosta i czytelna metoda nauki naszych dzieci dyscypliny i zasad dobrego wychowania. Nasza magnetyczna tablica obowiązków jest idealnym wsparciem wychowawczym dla rodziców dzieci: od przedszkolaków po uczniów.

Ustalone obowiązki lub czynności przyczepiamy do tablicy, ich wykonanie potwierdzamy przyklejeniem magnetycznej gwiazdki lub gwiazdek. Chcąc zmotywować malucha do regularnego wykonywania ustalonych czynności, na tablicy można zapisać nagrodę, wynik oraz cel - który przedstawiają dziecku otrzymane gwiazdki magnetyczne. Na koniec tygodnia wystarczy policzyć ilość zebranych gwiazdek, aby sprawdzić czy cel został osiągnięty. Wizualny sposób realizacji celu będzie motywujący i zachęcający dla dziecka.

Dzięki temu, że wszystkie elementy są magnetyczne obowiązki można zmieniać w zależności od potrzeb lub okresu rozwoju dziecka. Dołączony mazak umożliwia zapisanie różnych rzeczy, które sami sobie ustalimy z dzieckiem. Tablica jest zmywalna, a mazak jest dodatkowo wyposażony w gąbkę na końcu. Można również stosować inne mazaki do tablic suchościeralnych.

W skład tablicy wchodzą:

  • 16 magnesów z czynnościami ( m.in. mycie zębów, sprzątanie pokoju, odrabianie lekcji itp.)
  • 4 magnesy czyste do zapisania własnych zadań
  • 192 magnetyczne gwiazdki, w dwóch kolorach pomarańczowym i niebieskim
  • zmywalny mazak

Tablica jest duża, więc będzie dobrze widoczna, z odpowiednią ilością miejsca do zapisania i układania gwiazdek. Tablica posiada sznureczek do zawieszenia. Dzięki neutralnej kolorystyce sprawdzi się zarówno dla chłopców i dziewczynek. Nasza tablica umożliwia prowadzenie planu dla dwojga dzieci, dzięki odpowiedniej kolorystyce.

  • Wymiary: 40 x 32cm
  • Zalecany wiek: 3Y+
  • Deklaracja zgodności CE
  • Producent: Adam Toys

Pamiętajmy, że to ma być zachęta i mobilizacja ale również zabawa, dla nas opiekunów, rodziców a przede wszystkim dla dzieci. Bo uśmiechnięte dzieci to szczęśliwe dzieci!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą produktów dla Dzieci, zabawek edukacyjnych, rowerków, jeździków i kreatywnych zestawów.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

TABLICA OBOWIĄZKÓW MOTYWACYJNA

TABLICA OBOWIĄZKÓW MOTYWACYJNA

Edukacyjna tablica dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty w tej samej kategorii: