DREWNIANA KOSTKA EDUKACYJNA

Nowy

Kostka aktywności dla dzieci.

Więcej szczegółów

284,30 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 12M+
Tworzywo wykonania Drewno, metal.
Rozwój umiejętności Zabawka pobudza ogólny rozwój dziecka, koordynację wzrokowo-ruchową, chwytanie i puszczanie przedmiotów, dopasowywanie elementów, przemieszczanie elementów, rozwija zdolności manualne i precyzję ruchów.

Więcej informacji

Kostka Aktywności to drewniana, edukacyjna zabawka dla dzieci. To kwadrat, który na każdej stronie ma inną zabawę dla dzieci a na górze posiada labirynt manualny. Jest to połączenie kilku zabawek w jednej kostce:

  • na górze znajduje się pętla motoryczna z trzema metalowymi prętami (żółtym, pomarańczowym i zielonym), do przesuwania koralików, które są w różnych kolorach i różnych kształtach,
  • bok 1 - sorter kształtów. Dziecko uczy się rozpoznawać podstawowe kształty: kwadrat, trójkąt, pięciokąt, gwiazdka i koło.
  • bok 2 - owocowy labirynt z kolorowymi koralikami do przesuwania. Zadaniem dziecka jest połączenie środków owoców z ich zewnętrznym wyglądem.
  • bok 3 - zegar z ruchomymi wskazówkami, które przy obracaniu wydają dźwięk podobny do tykania zegara.
  • bok 4 - układanka z obrazkami. Dziecko odpowiednio obracając elementy ( na bolcach), ułoży dwa obrazki. Trzy bolce, 9 kwadratów.


Kostka Aktywności dla Maluszków to edukacyjna, drewniana zabawka, którą dziecko pokocha od pierwszych chwil. Z tą zabawką nie ma czasu na nudę. Rozwija motorykę, ćwiczy pamięć i koncentrację oraz stymuluje wyobraźnię dziecka i kształtuje prawidłowy rozwój. Ta zabawka:
- zachęci dziecko do aktywności fizycznej,

- wpłynie na rozwój ruchowy i motorykę dziecka,
- udoskonali sprawność i koordynację ruchową,
- zachęci do poznawania kolorów i rozpoznawania kształtów,
- ułatwi doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpłynie na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
- rozwinie myślenie przyczynowo-skutkowego.

Zabawka  została bardzo starannie wykonana, wszystkie elementy dopracowane w najmniejszym szczególe. Ładne, ciepłe kolory, ciekawe kształty, odpowiednie zaokrąglenia, wszystko razem tworzy elegancką, dopracowaną, edukacyjną i niepowtarzalną zabawkę.

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 12M+.
Wymiary zabawki: 29 x 29 x 50cm. 
Producent: LELIN.

Zrób oryginalny, wyjątkowy i niezapomniany prezent dziecku. Ta zabawka zostanie z Wami na bardzo dłuuuugo.

Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi pozostałymi zabawkami, grami i układankami edukacyjnymi dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA KOSTKA EDUKACYJNA

DREWNIANA KOSTKA EDUKACYJNA

Kostka aktywności dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: