MARBLE CUBE EXPERT KOSTKI HAPPY CUBE

Nowy

Radosne Sześciany – piankowe puzzle przestrzenne.

Więcej szczegółów

57,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 9+
Tworzywo wykonania Pianka EVA
Rozwój umiejętności Układanie tych puzzli jest zalecane przez matematyków i psychologów. Podczas układania trenujemy cierpliwość, wytrwałość w dążeniu do celu, spostrzegawczość, logiczne myślenie i wyobraźnie przestrzenną.

Więcej informacji

Przedstawiamy uwielbiane przez dzieci, polecane przez matematyków, psychologów i trenerów - niesamowite kostki HAPPY CUBE - w Polsce znane pod nazwą Radosne Sześciany - z serii Marble Cube. Seria Marble Cube prezentuje się w nowej odsłonie i nowej szacie graficznej EXPERT :)

Nowy rodzaj kostek Happy Cube EXPERT to najtrudniejszy zestaw układanek, zalecany dla dzieci od 9 roku życia. Proponujemy go tym, którzy opanowali już łatwiejsze zestawy Radosnych Sześcianów: Happy Cube czy Profi Cube oraz tym, którzy pokochali je pod nazwą Marble Cube i są wytrwali w dążeniu do celu. Seria EXPERT (dawniej Marble Cube) to jeden zestaw, a w nim aż 6 kolorowych łamigłówek o 6 różnych stopniach trudności, w pięknych marmurkowych połączeniach kolorystycznych. Puzzle ułożone są w ramkach i tylko czekają aby stać się kostkami. Puzzle z poszczególnych ramek można ze sobą łączyć, tworząc niesamowite bryły przestrzenne, co jest jeszcze bardziej inspirujące.

EXPERT Happy Cube - dawniej seria Marble Cube


Puzzle EXPERT Happy Cube to wyzwanie dla umysłu, to niesamowite łamigłówki, to wciągająca chęć składania od nowa! To również świetna zabawa, duma i radość z ułożenia. Innowacyjność EXPERT Happy Cube to kolorowe i miłe w dotyku puzzle, wycięte z pianki EVA, z których należy ułożyć sześcian a potem z powrotem włożyć elementy do ramki. Wbrew pozorom nie jest to zadanie łatwe, gdyż każdy element różni się od pozostałych wielkością, ilością i rozmieszczeniem wypustek oraz wcięć. Zdarzają się sytuacje kiedy kilka złożonych i pasujących już do siebie elementów, nie gwarantuje ułożenia sześcianu...przy tej zabawie emocje są do samego końca.


Układanki Happy Cube nigdy się nie nudzą. Znalezienie raz rozwiązania nie gwarantuje sukcesu w kolejnych próbach, co pozwala na wyeliminowanie rutyny. Zbliżony poziom trudności przy wykonywaniu kolejnych prób układania tej samej łamigłówki jest bardzo ważną cechą w kontekście edukacyjnym. Dzięki zabawce EXPERT, czyli dawniej Marble Cube dziecko ćwiczy cierpliwość, spostrzegawczość, wyobraźnię przestrzenną i logiczne myślenie. Liczy się tylko pomysł i fajna zabawa.Radosne Sześciany podzielone są na 4 grupy wiekowe i każda z nich posiada 6 stopni trudności:
- JUNIOR (Little Genius): łatwa, zalecana dla dzieci w wieku od 3 lat,
- ORIGINAL (Happy Cube): podstawowa, zalecana dla dzieci w wieku od 5 lat,
- PRO (Profi Cube): trudna, zalecana dla dzieci w wieku od 7 lat,
- EXPERT (Marble Cube): bardzo trudna, zalecana dla dzieci w wieku od 9 lat.

Układanki Happy polecamy wszystkim, którzy szukają oryginalnej zabawki rozwijającej dziecięcy umysł. 
Nie tylko dzieci ale i rodzice znajdą wyzwanie w składaniu sześcianów.


Jedna kostka, wiele możliwości. Jeden zestaw, kilka różnych kategorii, każda o innym stopniu trudności. 
Różnokolorowe kostki można łączyć i budować z nich przestrzenne konstrukcje. 
Różne kolory, różne stopnie trudności i zawsze fantastyczna zabawa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą wśród których znajdują się układanki manualne, kostki logiczne, zabawki edukacyjne i kreatywne dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

MARBLE CUBE EXPERT KOSTKI HAPPY CUBE

MARBLE CUBE EXPERT KOSTKI HAPPY CUBE

Radosne Sześciany – piankowe puzzle przestrzenne.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 Inne produkty w tej samej kategorii: