DREWNIANA UKŁADANKA MOZAIKA

Nowy

Kształty, kolory do układnia.

Więcej szczegółów

99,95 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Rozwój logicznego myślenia, zdolności manualnych, wyobraźni i cierpliwości, dążenie do celu.

Więcej informacji

Drewniana układanka z klockami w różnych kolorach i kształtach to edukacyjna zabawka dla maluszków. Już dwulatek może się świetnie bawić a przy tym rozwijać zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną oraz logiczne myślenie.

Zabawa polega na dopasowaniu figur o odpowiednich kształtach do wyciętych otworów na planszach. Po ich umieszczeniu dziecku ukaże się gotowy kolorowy wzór. Maluch z pomocą osoby dorosłej ma szansę nauczyć się kolorów, kształtów, może poszerzać słownictwo poprzez opowiadanie o obrazkach, które ułożył. Z czasem dziecko samo będzie już utrwalało zdobytą wiedzę. Klocki można układać również poza planszami.

Zestaw zawiera:

  • 5 dwustronnych drewnianych plansz ze wzorami -  czyli 10 różnych gotowych do ułożenia wzorów - nr. rybka, kwiatki, auto, piesek i inne,
  • 30 drewnianych, kolorowych, geometrycznych elementów,
  • ładne drewniane pudełko, w którym można przechowywać cały komplet.

Drewniana mozaika wspomaga rozwój ruchowy dziecka poprzez ćwiczenie zręczności i koordynacji. Dodatkowe zalety tej edukacyjnej zabawki to:

  • doskonalenie sprawności manualnych dziecka, co korzystnie wpływa na nabywanie umiejętności życiowych tj. prawidłowe trzymanie sztućców, ubieranie się, wiązanie butów,
  • rozwijanie myślenia przyczynowo-skutkowego, maluch podczas zabawy próbuje dopasować odpowiedni klocek do obrazka,
  • metodą prób i błędów dziecko doskonali logiczne myślenie.

Nasza układanka to kolorowa i bezpieczna zabawka dla maluszków. Wszystkie elementy mają odpowiednią wielkość i łagodne kształty dzięki czemu jest idealna nawet dla najmłodszych pociech. Układanka jest bardzo starannie wykonana, widać dbałość o każdy szczegół, wszystkie klocki są kolorowe i bezpieczne.

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 24M+.
  • Wymiary: 27 x 27 x 6cm.
  • Producent: Melissa & Doug.

W naszej pozostałej ofercie znajdziecie Państwo interesujące propozycje innych układanek manualnych, gier i zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci. 

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA UKŁADANKA MOZAIKA

DREWNIANA UKŁADANKA MOZAIKA

Kształty, kolory do układnia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

18 Inne produkty w tej samej kategorii: