DREWNIANA TABLICZKA MNOŻENIA

Nowy

Edukacyjne kostki logiczne do nauki mnożenia.

Więcej szczegółów

41,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 4Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Nauka tabliczki mnożenia, rozwój wyobraźni przestrzennej, koncentracji, cierpliwości i dokładności, rozwój zdolności manualnych.

Więcej informacji

Nauka tabliczki mnożenia, nigdy wcześniej nie była tak kolorowa i prosta! Wystarczy sięgnąć po naszą edukacyjna propozycję a nauka mnożenia stanie się przyjemnością :)
Kolorowa tabliczka mnożenia to idealne rozwiązanie dla dzieci zaczynających naukę mnożenia. Na drewnianej podstawie znajduje się 81 drewnianych kostek, na których z jednej strony jest zadanie z mnożenia do wykonania, a z drugiej jest rozwiązanie. Wystarczy obrócić kostkę z zadaniem aby na drugiej stronie ujrzeć wynik. Pozostałe strony kostki są czyste więc można na nich zapisać dodatkowe zadania matematyczne. Zestaw pozwala na naukę mnożenia w zakresie od 1 do 9. Każda liczba ma swój własny kolor co dodatkowo uatrakcyjnia naukę.

Kostki są wyjmowane więc można również używać ich do zabawy w kilka osób, co znacznie ułatwi naukę i zapamiętywanie. Wystarczy wrzucić je do woreczka, a następnie wyciągać i dawać zagadki przeciwnikowi. Dzięki zabawie dziecko znacznie szybciej opanuje mnożenie.

Nasza mobilna tabliczka mnożenia to najlepszy sposób na naukę!!!

  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 4Y+
  • Wymiary opakowania: 17 x 17 x 2cm.
  • Wymiary kostki: 1,4 x 1,4cm
  • Producent: Small Foot

Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na osiągnięcie zamierzonego celu, jakim w tym przypadku jest nauka tabliczki mnożenia!

Więcej edukacyjnych zabawek znajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie, serdecznie zapraszamy!
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA TABLICZKA MNOŻENIA

DREWNIANA TABLICZKA MNOŻENIA

Edukacyjne kostki logiczne do nauki mnożenia.

Napisz opinię

Produkty powiązane

10 Inne produkty w tej samej kategorii: