DREWNIANA PRZEBIJANKA CYMBAŁKI

Nowy

Zestaw muzyczny dla dzieci.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

109,90 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno
Grupa wiekowa 2Y+
Rozwój umiejętności Koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie przedmiotu, trafianie do celu, rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu, umuzykalnianie.

Więcej informacji

Zestaw Muzyczny Przebijanka + Cymbałki to edukacyjna, drewniana zabawka. Posiada ona dwie funkcje, co daje podwójną radość z zabawy dla dzieci. Składają się na nią kolorowe cymbałki, młoteczek oraz 3 kulki. Zadaniem dziecka jest przebicie kolorowych kulek przez otwory znajdujące się na górze zabawki. Kiedy kule wpadną do środka, wybiją łagodną melodię tocząc się po ksylofonie. 

Nasza propozycja to jeden Zestaw Muzyczny a w nim aż dwie zabawki. Cymbałki, które można wyjąć i stanowią wtedy odrębny instrument oraz przebijanka dla kuleczek, które dziecko za pomocą młotka wprawia w ruch wywołując dźwięki. Zestaw Muzyczny to świetna zabawka dla najmłodszych. Prz
yczynia się ona do rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudzania zmysłów wzroku, dotyku i słuchu oraz korzystnie wpływa na rozwój emocjonalny dziecka. 

Całość wykonana została z drewna lakierowanego, pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy. Priorytetem firmy VIGA jest bezpieczeństwo i wysoka jakość zabawek, dlatego dbają o to aby farby, którymi malują zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM).

Staranne wykonanie, bezpieczne i łagodne kształty - to pomysł na udany prezent dla każdego dziecka.

Producent: VIGA.
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 2Y+.
Wymiary: 16,00 x 28,5 x 16,00 cm.

Zabawka nowa, zapakowana w ładne, ozdobne pudełko.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała ofertą zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w każdym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DREWNIANA PRZEBIJANKA CYMBAŁKI

DREWNIANA PRZEBIJANKA CYMBAŁKI

Zestaw muzyczny dla dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: