GITARA 6 strun Zobacz większe

DUŻA DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Nowy

Instrument dla Małego Artysty.

Więcej szczegółów

93,50 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno
Rozwój umiejętności Poprawa koordynacji wzrokowo-ruchowej, rozwój zmysłów wzroku, dotyku i słuchu oraz zdolności manualnych, umuzykalnianie.

Więcej informacji

Wygodna w trzymaniu, duża, drewniana, sześciostrunowa gitara to dla dziecka możliwość jednoczesnego rozwijania słuchu, poczucia rytmu oraz zdolności muzycznych i rytmicznych. Gra na naszym instrumencie rozwija również wyobraźnię, koncentrację i koordynację ruchową malucha. Pomimo, że jest to tylko zabawka, gitara wykonana jest jak prawdziwa duża gitara, z lakierowanego drewna, posiada prawdziwy gryf i nylonowe struny. Gitarę można stroić i zagrać na niej proste utwory. W zestawie dołączone jest plastikowe piórko (kostka) do grania oraz zapasowa struna. Unikalny design, piękne wykonanie i żywe kolory zachęcają dziecko do zabawy. 


Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz dodaje wiary w siebie. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat.

Instrument przeznaczony dla dzieci w wieku 3Y+.
Wymiary gitary: 63 x 22 x 6cm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą instrumentów muzycznych, zabawek edukacyjnych, gier, układanek, puzzli i kostek dla dzieci w każdym wieku. 

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

DUŻA DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

DUŻA DREWNIANA GITARA DLA DZIECI

Instrument dla Małego Artysty.

Napisz opinię

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: