BĘBENEK INSTRUMENT MUZYCZNY

Nowy

Drewniany bębenek dla małych artystów.

Więcej szczegółów

97,90 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Grupa wiekowa 3Y+
Tworzywo wykonania Drewno, plastik
Rozwój umiejętności Rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku, koordynacja wzrokowo-ruchowa, chwytanie przedmiotu, trafianie do celu.

Więcej informacji

Bębenek od firmy WOODY idealnie sprawdzi się jako pierwszy instrument dziecka, który pomoże jemu odkryć świat muzyki i dźwięków. Zabawa naszym Bębenkiem wspomoże rozwój koordynacji ruchowej, uwrażliwi dziecko na dźwięki oraz rozbudzi w nim poczucie rytmu. Bębenek ma drewniane obręcze, metalowe wsporniki podtrzymujące konstrukcję i membrany po obu stronach, co sprawia, że jest to wytrzymała zabawka. Pałeczki są idealnie wyprofilowane  dla małych rączek. Dziecko będzie bez problemów mogło wygrywać swoje pierwsze rytmy. Dzięki doczepianemu paskowi dziecko może zawiesić bębenek na szyi co zapewni wolne ręce do grania. W ten sposób można również maszerować z zawieszonym instrumentem i wygrywać rytm. I tu mała ciekawostka ( może nie wszyscy wiedzą ) gdy bębenek wisi jego dźwięk brzmi nieco inaczej, niż gdy leży na stole i część brzmienia jest stłumiona. Wybijanie dźwięku uczy wyczucia rytmu i rozwija słuch.

Zestaw zawiera:

  • kolorowy bęben
  • dwie drewniane pałeczki
  • pasek, który można odpiąć
  • kluczyk do rozkręcania wsporników w razie potrzeby

Wymiary: 22 x 13cm
Pałeczki : 20,5cm
Zalecany wiek: 3Y+
Producent: WOODY.

Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w każdym wieku zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

BĘBENEK INSTRUMENT MUZYCZNY

BĘBENEK INSTRUMENT MUZYCZNY

Drewniany bębenek dla małych artystów.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

14 Inne produkty w tej samej kategorii: