CYMBAŁKI Zobacz większe

CYMBAŁKI INSTRUMENT MUZYCZNY

Nowy

Cymbałki dla Maluszków.

Więcej szczegółów

53,50 zł

Dostawa od 9,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Metal
Grupa wiekowa 18M+
Rozwój umiejętności Rozwój zmysłów wzroku, słuchu i dotyku, koordynacji wzrokowo-ruchowej, ćwiczenie chwytania przedmiotów i trafianie do celu, trenowanie precyzji ruchów.

Więcej informacji

Proponowane przez nas cymbałki to edukacyjna zabawka dla dziecka, która wprowadzi je do świata muzyki. Cymbałki sprawdzą się przy nauce gamy i rozpoznawaniu podstawowych dźwięków. Dziecko wybija dźwięki dzięki dołączonym pałeczkom. Cymbałki zostały starannie wykonane, są kolorowe i zachęcają do zabawy.

Nasze cymbałki to świetna zabawka dla najmłodszych. Dzięki niej dziecko zaznajomi się z powstawaniem dźwięków i nauczy się dźwięki wywoływać. Zabawka przyczynia się do rozwoju koordynacji wzrokowo-ruchowej, pobudzania zmysłów wzroku, dotyku i słuchu oraz korzystnie wpłynie na rozwój emocjonalny dziecka a także uczy rozumienia związku przyczynowo-skutkowego. 


Cymbałki....pokażę co mi w duszy gra!


Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 18M+.
Wymiary: 35 x 16,5 cm.
Producent: CLASSIC WORLD.
Materiał: lakierowane drewno i metalowe dzwonki.
Uwaga: przedstawiony produkt jest zabawką, która posiada pełną gamę i można na niej grać proste melodie. Cymbałki nie są profesjonalnym instrumentem muzycznym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostała ofertą instrumentów muzycznych oraz zabawek edukacyjnych i kreatywnych dla dzieci w różnym wieku.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

CYMBAŁKI INSTRUMENT MUZYCZNY

CYMBAŁKI INSTRUMENT MUZYCZNY

Cymbałki dla Maluszków.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 Inne produkty w tej samej kategorii: