ZESTAW MUZYCZNY INSTRUMENTY W PUDEŁKU

Nowy

Insturmenty dla Dzieci.

Więcej szczegółów

123,50 zł

Dostawa od

Dodaj do listy życzeń

Opis

Tworzywo wykonania Drewno, metal
Grupa wiekowa 3Y+
Rozwój umiejętności Umuzykalnianie, rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej oraz zmysłów wzroku, dotyku i słuchu.

Więcej informacji

Zestaw instrumentów rozbudzi w każdym dziecku chęć poznania nowych dźwięków, melodii i brzmień oraz zachęci je do nauki gry na instrumentach. Proponowany przez nas zestaw składa się z 6 instrumentów, dzięki czemu można stworzyć z dzieckiem rodzinną orkiestrę. Instrumentami może bawić się kilkoro dzieci w różnym wieku lub też można używać różnych instrumentów dostosowując ich rodzaj, do wieku dziecka. Zabawki sprawdzą się również do wygrywania rytmu i różnych zabaw z muzyką zarówno w domu, przedszkolu jak i klubach dla Dzieci.

W skład zestawu wchodzą:

  • tamburyn (średnica 15cm)
  • dwa marakasy
  • trójkąt z pałeczką
  • dwa blaszane talerze z uchwytami (średnica ok. 8cm)
  • pałeczki perkusyjne
  • kastaniety.
Nasz zestaw z instrumentami to dla dziecka nauka rozróżniania dźwięków, poczucia rytmu oraz wprowadzenie w cudowny świat muzyki. Gra na instrumentach rozbudza kreatywność, poprawia pamięć, uczy cierpliwości i wytrwałości, pomaga wyrażać emocje oraz dodaje wiary w siebie. To połączenie zabawy z nauką zapewnia wszechstronny rozwój dziecka już od najmłodszych lat. 

Seria instrumentów od firmy Melissa & Doug dostosowana jest do dziecięcych możliwości, a jej dokładne wykonanie, trwałość i ładne kolory zachęcają dziecko do zabawy. Całość mieści się w drewnianej skrzynce. To doskonały pomysł na oryginalny prezent.
Zabawka polecana dla dzieci w wieku: 3Y+.
Wymiary  skrzynki: 37 x 27 x 6,5cm
Producent: Melissa & Doug.

Jeszcze więcej instrumentów muzycznych i innych edukacyjnych zabawek dla dzieci w różnym wieku zajdziecie Państwo w naszej pozostałej ofercie. NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW MUZYCZNY INSTRUMENTY W PUDEŁKU

ZESTAW MUZYCZNY INSTRUMENTY W PUDEŁKU

Insturmenty dla Dzieci.

Napisz opinię

Produkty powiązane

14 Inne produkty w tej samej kategorii: