JENGA VIGA GRA ZRĘCZNOŚCIOWA

JENGA DREWNIANA KOLOROWA WIEŻA

Indeks:

71,00 zł
Brutto

Gra zręcznościowa dla całej rodziny.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

JENGA to świetna zabawa i rozrywka dla całej rodziny. To znakomity sposób na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem, emocje, zdrową rywalizację i przede wszystkim radość i uśmiech. Ta gra zapewni dobry humor wszystkim bawiącym się. 
Zabawa polega na budowaniu wieży z drewnianych klocków. Każdy poziom wieży to trzy elementy. Gracze w ustalonej kolejności mają za zadanie wyciągnąć jeden wybrany bądź wylosowany klocek, ułożony już na wieży, ale znajdujący się poniżej aktualnie budowanego poziomu wieży i postawić go na górze. Uwaga!!! Przegrywa ta osoba, która wyciągając klocek przewróci wieżę!


JENGA od firmy VIGA jest bardzo kolorowa. Swoją kolorystyka przyciąga uwagę dziecka i zachęca do zabawy. Dodatkowo do zestawu dołączona jest kostka, pozwalająca urozmaicić standardową grę. Dzięki kostce starsze dzieci mogą równie świetnie się bawić, bo to ona wskazuje jakiego koloru klocek należy wyjąć z ułożonej już wieży....i tu zaczynają się większe emocje!!!


JENGA to gra która rozwija dziecięcą wyobraźnię przestrzenną, kształtuje i doskonali sprawność i koordynację ruchową, kształtuje poczucie równowagi a przede wszystkim zapewnia niesamowitą zabawę. Jenga to drewniana i edukacyjna gra zręcznościowa. To pomysł na wyjątkowy prezent dla każdego dziecka, który oprócz samej wspaniałej zabawy, zadba o Jego prawidłowy rozwój. Życzymy miłej zabawy. 


Gra przeznaczona dla dzieci w wieku 3Y+.
Producent: VIGA.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą, w której znajdziecie Państwo dużo gier, układanek i łamigłówek logicznych oraz manualnych kostek.
NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

25 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: