NAKLEJKI DO WODY KĄPIELI PIANKOWE STWORKI POTWORKI

Indeks: BAB167

48,00 zł
Brutto

Naklejki do wanny.

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Nic nie cieszy tak bardzo jak radość i uśmiech Dziecka!!!

Dlatego, od dzisiaj kąpiel w wannie będzie radosna i przyjemna, nie tylko dla dzieci :) A zadba o to proponowany przez nas zestaw naklejek kąpielowych.

Zestaw kąpielowych naklejek do zabawy w wannie to propozycja na urozmaicenie codziennych czynności dziecka. Naklejki "POTWORKI" to zestaw 30 potwornych naklejek i siatki. Ponieważ każdy z elementów pasuje do każdego, jest całkowita dowolność mieszania i miksowania stworków - potworków. Elementy przyklejają się do wanny, do płytek, szkła lub do siebie nawzajem. Wystarczy naklejki zmoczyć w wodzie i przykleić. Krajobraz w łazience zmieni się za każdym razem i dziecko będzie przy tym świetnie się bawiło. Elementy do naklejania wykonane są ze specjalnej pianki, bezpiecznej dla dziecka. Elementy nie toną, więc można również bawić się nimi na powierzchni wody.

Siatka w której przechowujemy naklejki, wyposażona została w uchwyt na górze i dwie przyssawki. Siatka sprawia, że po zakończonej zabawie łatwo utrzymać zabawki w porządku. Wystarczy schować elementy do siatki i przyczepić do płytek, aby wyschły.

Zabawka jest lekka i nie zajmuje duża miejsca, z łatwością można ją ze sobą zabrać np. do babci.

  • Zalecany wiek: 3Y+.
  • Wymiary siatki: 23 x 27cm.
  • Producent: Buddy & Burney.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą zabawek edukacyjnych, układanek, puzzli i kostek dla dzieci w każdym wieku.

NaukowaZabawa.pl - zabawki dla wyjątkowych dzieci.

BAB167
15 Przedmioty

Specyficzne kody

16 inne produkty w tej samej kategorii: