NaukowaZabawa.pl – zabawki dla wyjątkowych dzieci!

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o dzieciach. Edukacja i rozwój dzieci poprzez zabawę to nasza misja i cel. Sami mamy dwójkę wspaniałych urwisów i dlatego wiemy, jak ważne jest zapewnienie właściwego rozwoju dziecka poprzez odpowiednio dobrane zabawki.

Wszystkie oferowane zabawki w naszym sklepie to najwyższa jakość, staranne wykonanie i profesjonalne opisy powstające we współpracy z rehabilitantem, nauczycielem i psychologiem. Dzięki temu macie Państwo pewność, że dokonujecie zakupu najlepszych zabawek dla Waszych pociech.

Działamy żeby wywoływać uśmiech i radość na dziecięcych buziach. Zabawa to sposób na poznanie i doświadczanie otaczającego świata a także stopniowe jego zrozumienie.

Chęć bawienia się leży w naturze dziecka, wykorzystajmy to i pomóżmy naszym dzieciom zdobywać nowe umiejętności w ulubiony przez nie sposób. Dla dziecka każdy dzień jest pełen nowych wrażeń. Czegoś nowego się dowiaduje, o coś nowego pyta, doświadcza, eksperymentuje. Dzięki zabawkom z naukowazabawa.pl poznawanie świata będzie jeszcze łatwiejsze i ciekawsze.

Nauka może być przyjemnością, stwórzmy naszym pociechom jak najwięcej okazji do naukowej zabawy. Nasze zabawki są kreatywne i rozwijają dziecięcą wyobraźnie. Dobierając asortyment staramy się zapewnić naszym Klientom zabawki, które na długo przyciągną uwagę dziecka i pozwolą czerpać radość z zabawy przez dłuuuugi czas.

Pomysł, realizacja, wynik…sprawmy żeby nasze dziecko czuło się codziennie wyjątkowo. Nie ma nic piękniejszego od uśmiechniętej buzi dziecka. Pobudzajmy naturalną ciekawość, pozwólmy na wypróbowywanie własnych pomysłów oraz budujmy jego pewność siebie, to procentuje.

NaukowaZabawa.pl to zabawki wykonane z papieru, drewna, kartonu – stawiamy na przyszłość, ekologię i środowisko. Wszystkie nasze produkty są ekologiczne, przyjazne dla środowiska, do ich produkcji używa się materiałów naturalnych a opakowania w większości pochodzą z papieru recyklingowego. Sprzedawane przez nas zabawki spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa.

NaukowaZabawa.pl to sprawdzone, innowacyjne, ekologiczne i jednocześnie edukacyjne zabawki.

Serdecznie zapraszamy!